Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most van a 2. kimaradt menstru...

Most van a 2. kimaradt menstruációm ideje. Úgy érzem minden pillanatban, hogy mindjárt megjön. Normális ez az érzés? Mert nagyon rossz!

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ameddig a görcs nem nagyon erős, nem vérzel addig normális.Én ugy a 23. hétig megéreztem minden hónapban.Több MagneB6 és pihi.Már amennyiben teheted.

Nyugalom, nem lesz semmi baj.

31 hetes km.

2010. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális! 8 hetesen én is fél napig görcsöltem ill. fájt a derekam. Ahiogy az előttem szóló írta, pihenés és emelt magnézium 1-2 napig, és nem lesz gond!

39 hetes km

2010. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Én akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok és fel is tettem egy tampont. Aztán 1 hét múlva csináltam egy tesztet.
2010. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök, csak olyan érzésem van, mintha ki akarna törni valami onnan bentről. Nem tudom másképp leírni. Folyton a wc-re hohangászom, hogy van-e valami, de szerencsére eddig még semmi. Köszönöm a válaszokat. Megnyugtattatok!
2010. máj. 23. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!