Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell helyesen használni...

Hogyan kell helyesen használni a PG törpemikroszkópot? Én semmit nem látok benne. Se gömböződést, se páfrányozódást. Olyanok írjanak akik régóta használják!

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem működik. :-)

Először is, ha boztosan megszáradt a nyál rajta, én van, hogy 20 percet is várok..., akkor szép lassan elkezded összenyomni a 2 kis kereket, és közben egy olvasólámpától 50 cm-re tartod!

Addig nyomod, és olyan távolságra, míg éles nem lesz a kép.

Nekem csak az asztalilámpámnál működik, de ott tökéletes a pötty is és a páfrány is.

2008. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mire használjátok ezt a PG törpemikroszkópot? És miért kell? Bocsi lehet, hogy buta vagyok de nem tudom.
2008. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

igen,teljesen igaza van az előttem írónak! rendesen hagyni kell megszáradni,és az ujjad ne érjen a laphoz,amikor teszed rá a nyálat! annyi idő nem elég,amennyit a papíron írnak! majd egy lámpához közel tartod,és szépen lassan nyomod össze,hogy éleződjön a kép! nekem bejött,mert amikor megvettem már páfrányos volt,és mint kiderült akkor már terhes voltam,és azt is kimutatja!

sok sikert és jó egészséget!

szia!

2008. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
másodiknak: kimutatja a peteérést! ha páfrányos van,ha kis amőbás alakzatok vannak,akkor nincs! jó dolog,és nem drága,valami 2500 ft,és örökéletű!
2008. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Köszi szépen a választ. Nekem Hál'Istennek nem kell, most vagyok 20 hetes kismama. Köszi mégegyszer
2008. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kérdés írója vagyok. Ha terhes vagy akkor mit mutat ki?
2008. okt. 18. 16:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Megint én...:)Köszönöm a gyors válaszokat
2008. okt. 18. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!