Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még csak február hónapban...

Még csak február hónapban használtam a törpemikroszkópot, de még egy napon sem volt páfrányos! Megbízható ez a mikro?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a dokim azt mondta. hogy ő nem tartja semmire a mikroszkópot, inkább az LH tezstet javasolta (igaz jóval drágább hosszú távon). Ettől függetlenül nekem is van mikroszkópom is, amit kíváncsiságból szoktam nézegetni. Dec. óta nézem, de nem volt még páfrányos, mert nem volt pé-em. Most Clostyt szedtem, talán majd ebben a hónapban... Azért próbálkozz bátran! A hőmérőzést még nem próbáltad? Abból is tudsz következtetni a pé-re! Sok sikert!!! :o)

2008. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hm...nem értelek benneteket.engem visszarendelt a doki és mondtam neki, hogy nem páfrányos a jmikroszkópom, megnéázett és nem volt peteérésem.azért kap az ember Clostybeget, hogy stimulálja az agyát ami aztán a petéjét.Szal az előttem válaszolónak sem volt petetérése azért nem volt páfrányos.Neked is ajánlom, hogy menj el a dokihoz, és mond meg neki, hogy nem mutata peteérést a mikroszkóp.Ő úgyis látni fogja, hogy van-e volt-e...sok sikert

17 hetes kismami

2008. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A törpemikoroszkóp igenis jó,nekem mindkét gyerekem "azzal" jött össze csak akkor voltunk együtt amikor páfrányosat mutatott és meglett az eredménye.És sokkal olcsóbb mint az lh teszt na meg persze életed végéig használhatod ha nem töröd össze.Úgy hogy én mindenkinek csak ajánlani tudom mert nagyon jó.
2008. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs..en semmi jot nem mondhatok rola..ez is olyan, hogy van akinek bevallik es van akinek nem...erdekes, hogy meg egy 6 eves kislany nyalaval is tokeletes pafranyokat mutat....No comment!Nekem a teszt valt be..tokeletes!
2008. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a mikroszkóp de ne csak akkor legyetek együtt ha páfrányos, szerintem a peteérésen kívűl fontos hogy érezzétek egymást mindig jól.
2008. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a mikroszkóp,de értsétek már meg,hogy a nyállal történő vizsgálgatás nem az igazi.Akármilyen étel evése,vagy ital ivása után is mutathat tévesen páfrányosat,még ha 1 órát vártok is a teszteléssel az evés ivás után!Ezért mutathat egy 6 éves kislány nyálával is páfrányosat!A legmegbízhatóbb a cervixváladék,annak aztán mindegy,mit eszel-iszol!
2008. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!