Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs törpemikroszkópot...

Ovulációs törpemikroszkópot hol lehet venni és kb. milyen áron?

Figyelt kérdés
Több márka is létezik belőle?Ha igen melyik a legjobb?Drogériákban beszerezhető?
2008. febr. 29. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én PG/53-at vettem patikában, de meg is hozzák, ha nicsen nekik 2700 Ft volt. Én nem vagyok vele megelégedve. Inkább ovu tesztet vegyél. 5 db-os DM-ben 3000 Ft körül van.
2008. febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ovutesztet vegyen?Na nehogy azt vegyél!Az tényleg 5 darabos,de minden hónapban meg kell venni,és ha nem időzítesz jól,vagy csúszik a peteérés,akkor 2 csomag is elmegy belőle,az pedig már 6000 Ft.Az ovumikroszkóp jó,ha megfelelően használod,csak 1x kell megvenni,és életed végéig is használhatod.Célszerű a cervixváladékkal ellenőrizni mindennap,akár többször is lehet,a mikroszkóp nem használódik el,mint az ovutesztek!!!Azért jobb cervixből,mint nyálból,mert a cervixet akármikor leveheted,nem úgy,mint a nyálat (evés ivás dohányzás után el kell telnie 1 órának minimum,és ha meg vagy fázva az is téves eredményhez vezethet.A cervixnél nincsenek befolyásoló tényezők)Sok sikert!
2008. febr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én csak azért írtam a tesztet, mert nekem az vált be, és a mikroszkóp nem, de ezek szerint nem jól használom, de kipróbálom cervixből is, mert eddig nyállal csináltam.
2008. febr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A ciklusom 5-6 napján erős páfrányosat mutatott nyálból!Kiderült azért,mert meg vagyok fázva(bacik).Cervixből mindig csak sejtes volt(1 órát száradni hagyom),most,a 10.ciklusnapon kicsit vegyeskés a minta.Szerintem működik,csak jól kell használni.Próbáld ki te is!Üdv.
2008. febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is működött a mikroszkóp, de nekem is beletellt egy pár nap mire megfelelően tudtam használni. Egy idő után ha nem tudtam eldönteni akkor a férjem nézte meg, ő nem képzelte oda a páfrányokat :)))

A patikában 2300ért vettem igaz fél éve.. mert már van eredmény is a pocimban :)

24 hetes terhes vagyok.. :) Bár én nyállal csináltam. És mikor terhes maradtam akkor meg fennmaradt a páfrány. Bár vegyesben! ;))

Sok sikert!!

2008. febr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah lemaradt több márka is létezik, mert 15000Ft.os is abba már be a van építve a lámpa is. és az olyan mint egy labello mármint a mérete meg alakja. Én a Pg/53at haasználtam. az a legolcsóbb és nekem megbízható is volt! Gyógyszertárban tuti van, vagy ha épp nincs rendelnek neked!! ;)
2008. febr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem kétféle van, pg-53 és maybe baby. Csakis a maybe baby-t ajánlom, ehhez képest a többi csak játék. Én két éve használom, és bizony,jó.. Én Karetkáné Ildikótól vettem, mert ő nemcsak, hogy eladja, de az első három hónapban napi szinten felhiv, hogy mi van, mit látsz, és ha babót szeretnél, segit, hogy mikor...

A száma 0620-499-9385. Igazán kedves, nonstop előzékenyen segit. Én őt ajánlom, és súlyos ezresekkel olcsóbb nála, mint a nagyobb patikákban. Én két éve 8500-ért vettem, úgy tudom, nem vitték nagyon fel az árát. Ovulációs tesztekkel próbálkoztam, egy vagyont költöttem rájuk, sikertelenül. A pg53-at próbáltam, de használhatatlan. Remélem segitettem. :)

2008. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!