Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használ valaki ovulációs...

Használ valaki ovulációs törpemikroszkópot? Nem mindig értem az eredményt!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Néhány nappal ezelőtt vettem a mikroszkópot.Tegnap megnéztem milyen is lesz.Mikor először néztem, amőbás volt utána meg páfrányos!Akkor hogy van ez?Vagy meg van, hogy mikor kell megnézni, mert különben más lesz az eredmény?Tud nekem vki segíteni?
2009. márc. 24. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van, de minek?! nekem egyszer sem mutatott pét, pedig mindent ugy csináltam ahogy levolt írva, nem ettem ittam előtte, és mégsem. de a baba összejött:))

és mensim sem volt, ritka az ilyen de előfordul:)

akkoriban hagytam abba a fog.gátlót

2009. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi választ!Még valaki?:)
2009. márc. 24. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem jött be igazán. Én mindig reggel, rögtön felkelés után csináltam, "szűz" nyálból. Össze-vissza mutatott mindent. Egyik nap páfrányos volt, másik nap buborékos. Sőt, olyat is észrevettem, hogyha ablaknál (természetes fénynél) néztem, akkor inkább páfrányt láttam benne (igaz, hogy homályosan),viszont ha kislámpánál akkor éles buborékokat. Szóval, elég érdekes...
2009. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

annyi hibája van,hogy CSAK a reggeli ELSŐ minta a jó! hiába írják,hogy bárhol-bármikor lehet használni!

Sok sikert:)

2009. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor holnap reggel próbálkozom!:)
2009. márc. 24. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerül?

Melyik márka jó

2015. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!