Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik kisfiút várnak/vártak...

Akik kisfiút várnak/vártak mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

11. hétig állandó (napi 24 órás) hányinger.

Nem kívántam az édeset (pedig amúgy édességfüggő vagyok).

Állandóan csÍpőset ettem volna.

Megszépült a bőröm, pedig elég problémás.

2010. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 7-12 hétig émelygés de talán egyszer hánytam, mindig a hideg meg fagyott dolgokat ettem ittam volna, az édességes késöbb jött, most 31 hetes vagyok, de a hideg tejet a fagyott gümölcsöt most is szeretem.
2010. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

16. hétig hányinger, és hányás (akár napi 10-szer is) Hasszurka az első trimeszterben, kisugárzott a derekamra is. Csípőm, térdem, bokám is fájt.

Amikor már nem hánytam, ettem mindent (tejet savanyú káposztával, csokis nápolyit lila hagymával) Nem voltam kívánós, de bármit-bármivel megettem. :)

A csípős nekem is bejött :) kínai chilis csirke :)

Az utolsó két hónapban vizesedtem és puffadtam is rendesen.

2010. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

semmi émelygés, hányinger... teljesen jól voltam!!

nem voltam kívánós sem, egyszerűen mindent ettem, amit találtam... épp csak a széklábat nem rágtam, olyan éhes voltam állandóan... éjjel többször is felkeltem emiatt az első trimeszterben!

2010. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21:34 vagyok, én inni keltem fel sokszor, meg pisilni :) egy éjjel másfél-két liter vizet simán megittam.... nappal még plusz 3-4 litert.
2010. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az elején savanyút ettem savanyúval, rosszulléteim egyáltalán nem voltak, aludni viaszon bármikor tudtam volna. Aztán jött az édességet édességgel korszak, pedig előtte annyira nem volta édesszájú. Szinte kakaófüggő lettem :)
2010. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hányinger-hányás,aztán megint hányinger!Csak a colát kivántam,aztán az édeset ettem a sósal.Pattanásos lett az arcom és a válam.

Az elején nem volt étvágyam,csak azért ettem mert muszály volt.Az elején be is véreztem.

Mindenki azt mondta,hogy kislányom lesz!Na ma az orvos megmondta,hogy kisfiúnk lesz.:)

Már 3-szor:)A másik két fiammal,nem volt semmi tünettem a terhességem alatt.

30h+5 napos kismama

2010. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tiszta csunya lett az arcböröm es szo szerint vegighanytam az elsö 16 hetet. Nagyon rossz volt. Utana ezek elmultak onnantol meg az csöppseg a vesemet rugdosta el allandoan. Ami rettenetesen fajt.
2010. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semmi tünet, még hányinger sem. Teljesen jól voltam.

Most a 2. babával a 11. héten vagyok, és mindennap szenvedek a hányingertől és émelygéstől. De még ez sem utalhat kislányra. Minden terhesség más. A tünetekre nem igazán lehet alapozni, hogy milyen nemű lesz a baba.

2010. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! nekem a 14.hétig erős hasfájás-görcsök-derékfájdalom, összvissz 4szer hánytam, 2szer reggel ahogy megittam a gyümilevem, 2szer meg éjfélkor arra ébredtem fel, hogy felfordult a gyomrom, ez is a 14.hétig volt csak. Azóta teljesen tünetmentes vagyok hála égnek :) ami a legjobb, hogy egyáltalán nem zsírosodik a hajam és megszépült, pedig nem szedek terhes vitamint. Nem vagyok kívánós, viszont az édesség valahogy nem csúszik le, se a savanyú, inkább a sósat eszem, meg rengeteg husit, húst hússal szinte :)és ahogy mondani szokták, a fiú babáknál a has előrefelé nő, ez nálam teljesen igaz. Eddig ennyit észleltem magamon :))

20h km

2010. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!