Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elajándékozzam-e a cicámat?

Elajándékozzam-e a cicámat?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, és a doki szerint el kellene ajándékoznom a cicámat a toxoplazma miatt. Nem tudom, hogy képes lennék-e rá. De a baba a legfontosabb. Mit csináljak?
2010. máj. 21. 21:25
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, én is szép "együtt töltött" hónapokat kívánok! A baj nálunk csak az, hogy nem hiszem, hogy benn tudom tartani, mert szeret kinn lenni, de egy-két dolog nagyon meg fog változni,az biztos. Csak a nappaliba jöhet be, enni is a teraszon fog, nem simogatom, csak beszélgetek hozzá.Meg fogja szokni, az állatorvos az ivartalanító műtét után úgy fogalmazott, hogy "nagyon intelligens macska". Úgyhogy most a baba az ELSŐ, de attól még Ő is a miénk!
2010. máj. 23. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!