Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyen babakocsit az ismerőseimtől teljesen ingyen. Nagyon jó kis sport babakocsi, téliesíthető, ami jól jön, mert szeptemberben szülök.

Csak egy valami nem tetszik benne, mégpedig az, hogy a baba sosem lesz velem szembe. Ami, ha már tud ülni nem is probléma, de amíg picike nem lesz szemkontatkus köztünk. :-(

Viszont ha most csak ezért veszek egy másik babakocsit, azt kicsit pénzkidobásnak érezném. Ti mit gondoltok? Vagy azért annyira nem vészes? Mert nem fogok sokat babakocsizni, mert faluban lakunk, maximum a védőnőhöz sétálunk el vele, meg persze a napi sétálásokhoz. Vásárolni úgyis a városba megyünk, oda meg felesleges mindig vinni.

Anyukám azt mondja ne vegyek ezért másikat, de nem tudom...

[link]


2010. máj. 21. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 kereku van, de mi vettunk hozza mozeskosart. ezt kb 3 honapos koraig hasznaltuk. igy babo velem szemben volt. Utana marf nem volt lenyeg h nem velem szemben volt, mert imad nezelodni. en azert vettem 3 kerekut, nem a futas miatt, hanem a 4 kerekuk vagy bnem fordulos kerek volt es nehez volt kanyarodni veluk, vagy tul nehez volt sulyra vagy tul kicsi kereke volt, vagy nem lehetett donteni teljesen, vagy nem volt hozza mozas kosar. tehat ezert esett 3 kerekure a valasztas.
2010. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tehát ha vennék hozzá egy mózeskosarat, akkor igazából fordítva feküdne benne a baba? Ott, ahol most a lábrész van, ott lenne a feje? Vagy bocsi, de nem annyira értem...nem tudom elképzelni. De ha vennék is bele használtan vaterán, vagy máshol, az a baj, hogy nem tudnám kipróbálni, hogy ebbe a babakocsiba jó lenne e.
2010. jún. 1. 16:00
 13/18 anonim ***** válasza:

Itt egy teutonia textilmózes, az biztosan jó bele:)

[link]

2010. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vízszintesen dönthető tehát újszülöttnek is megfelelő. Felesleges lenne venni egy másikat, ha ez már megvan. Esetleg ha nagyon zavar vehetsz hozzá mózest, de kérdezd meg, hogy illik e bele, nehogy pórul járj. Bár szerintem inkább akkor hordozót vegyél, az jó autóba is és 3-4 órát el lehet benne a baba amíg sétáltok vagy elmentek tanácsadásra. Azt pedig magad felé fordítva bele tudod tenni a kocsiba. 25+5 hetes kismama
2010. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, megnéztem, de még most is olyan idétlennek tűnne, ha én ezt fordítva tenném bele. Hisz akkor a lába lesz ott, ahol most van az a felhúzhatós rész, ami a napocskától véd.
2010. jún. 1. 17:04
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen van csak más színű.Nagyon szeretem!!!!!!Nem szoktam én sem futni vele!

Én nem újszülött kortól használtam, de tényleg jó ötlet puha mózest bele venni!Nagyon jó vele menni.Sok szerencsét hozzá.

2010. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az én kicsim babakocsiján sem átfordítható a kar,és is fordítva tettem bele a babát(a textil mózesban).Igaz,ennek a kupolája átfordítható.
2010. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
a baba belefér
2010. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!