Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyen babakocsit az ismerőseimtől teljesen ingyen. Nagyon jó kis sport babakocsi, téliesíthető, ami jól jön, mert szeptemberben szülök.

Csak egy valami nem tetszik benne, mégpedig az, hogy a baba sosem lesz velem szembe. Ami, ha már tud ülni nem is probléma, de amíg picike nem lesz szemkontatkus köztünk. :-(

Viszont ha most csak ezért veszek egy másik babakocsit, azt kicsit pénzkidobásnak érezném. Ti mit gondoltok? Vagy azért annyira nem vészes? Mert nem fogok sokat babakocsizni, mert faluban lakunk, maximum a védőnőhöz sétálunk el vele, meg persze a napi sétálásokhoz. Vásárolni úgyis a városba megyünk, oda meg felesleges mindig vinni.

Anyukám azt mondja ne vegyek ezért másikat, de nem tudom...

[link]


2010. máj. 21. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem rossz kocsi, de nem lehet forditani a karján? vagy nem probáltad? általában lehet, sztem ne vegyél másikat, majd ha elkezditek használni és sehogy se jo akkor használtan vegyél egyet..
2010. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem lehet a karját megfordítani. Köszönöm a válaszod, igazad van, majd ha nem tetszik mégsem, akkor keresek egy másikat vaterán vagy tesz-veszen.
2010. máj. 21. 19:27
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Lehet vízszintesig dönteni? 6 hóig ajánlott.
2010. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen lehet.
2010. máj. 21. 21:46
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Szerintem viszont nem túl jó újszülött kortól, nekünk ilyen van de csak 6 hónapos kortól használtuk amikortól már ült. ELőtte rendes átfordíthatós karú volt. Nálunk állandóan fúj a szél, itt fontos / Balcsinál lakunk/ nem tudom ti merre laktok de én vennék másikat ezt pedig eltenném későbbre mert akkor már tökéletes lesz a napi sétákhoz.
2010. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem tudom még most sem, hogy mi tévő legyek. De még azért van egy kis időm eldönteni :-)
2010. máj. 23. 15:12
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Ha futni akarsz a kocsival, arra kiváló, mivel ezek futókocsik!
2010. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Olcsó és jó babakocsikat találsz a Vaterán is!Vagy a tesz-vesz-en!

Rengeteg van,csak győzzél válogatni.

(amúgy ehhez hasonló babakocsit 12eft-ért láttam a vaterán)

16 h km

2010. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy vannak olcsók, szoktam vaterázni is, meg tesz-veszezni is. Most is van pár az aukciófigyelőmbe téve. Hát futni biztos nem fogok, bár tudom, hogy arra találták ki, de mivel falun lakom, szerintem itt az emberek 90%-a azt hinné megbolondultam, hogy futkározok egy babakocsival :-D Azért itt mégis több idős, és maradi ember lakik. Azt hiszem én sétálva is elleszek vele :-)
2010. jún. 1. 14:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia,én azt tanácsolom Neked,hogy vegyél használtan valahol babakocsiba is rakható mózeskosárt,csak akkor előtte próbáld ki,hogy jó-e a kocsiba.Az én babakocsim se fordítható karú,viszont volt hozzá ez a mózes és így a babám velem szemben volt,mert a fejecskéjét mindig így raktam,hogy velem szembe legyen.Szuper volt és mikor már kinőttük,akkor nem volt gond,hogy nem láttuk egymást,mert már minden más érdekelte.Csak egy ötlet,de érdemes megfontolni.És azért is jó,mert védi a babát a hidegtől,én imádtam.
2010. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!