Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, egy kis bátorítást...

Kismamák, egy kis bátorítást kérhetek?

Figyelt kérdés

5 hónapos kismama vagyok.Holnap utaznék, vonattal, elég hosszú útnak nézek elébe.

Persze nem egyedül, mert van már 2 gyerek, és nem ugrálok valami könnyen.Szóval lesz segítségem, de mégis totál para vagyok.

Ráadásul a jól megszokott panelból, vidékre faluba.Nem is ezzel van gondom, de szinte mindentől félek mostanában, és most ez az út is olyan nehezemre esik.Néha úgy érzem teljesen bekattantam,mert sokat örülnének egy kis változásnak, én meg itt parázok, úttól, bogaraktól, rosszulléttől...stb.


Bátorítanátok?


2010. máj. 21. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért félsz? Persze, vedd számba a kevésbé kellemes dolgokat is, amik érhetnek, de csak azért, hogy fel tudj rájuk készülni. Legyen nálatok inni, enni, de csak annyi, amennyit könnyen cipelsz. A többit majd megveszitek. Mekkorák a gyerekek? Meddig maradtok ott? Ők lelkesek? Ha igen, akkor máris könnyebb dolgod van. A bogaraktól ne félj :), vigyetek olyan kencéket, amik távol tartják őket. Én 7 hónapos terhesen tél közepén utaztam busszal külföldre, igazából az egy negatívum amire emlékszem, az az, hogy rettentő sokat kellett pisilni járnom út közben. :) Ha szokott keményedni a hasad, legyen Nálad magnézium. Nyugalom, és élvezd a kikapcsolódást!!!

2010. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen paramami vagyok,de ne aggódj,minél többet kimozdulsz,és rájösz hogy nem ért semmi csapás,utána annál könnyebb lesz:-)
2010. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolj arra, hogy holnap a gyerekekkel egy jó kis kirándulásra mentek és minden ok lesz.Én biztos vagyok benne , hogy jót fog tenni testileg és lelkileg az hogy elutaztok.Tutira lesz valami kis jó kalandotok.Vigyetek elég inni valót és enni valót.Nem tudom mekkorák a gyerköcök de ha van kis hátizsákuk akkor abba pakolj nekik a saját részükre enni inni valót kis játékot az útra unalom ellen,legalább nem neked kell akkor cipelni mindent és kéznél is lesz nekik.A bogarak ellen vigyetek különbözö riasztókat amiket tudtok használni magatokon.Vigyetek csípés utánni kenöcsöt kálciumot is,ez hátha megnyugtat téged is , hogy a táskában van.Szóval csak lazán és pozítivan fogd fel ezt a kiruccanást!

Érezzétek nagyon jól magatokat!21+5 kismami

2010. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!