Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen meddig lehet ezt az...

Terhesen meddig lehet ezt az életvitelt folytatni? (edzés)

Figyelt kérdés

Heti ötször járok sportolni. 2 nagyon erős óra, 2 közepesen erős és 1 elég laza (mély izmos, lassú) óra. Fitness jellegű, bár az erősebb órákon gépek segítségével edzünk, főleg combra.


Ezt meddig tudom folytatni? Természetesen az edzőim tanácsát is ki fogom kérni, de most sajnos nincsen rá lehetőségem a héten.

Ti mit gondoltok meddig lehet?


2017. júl. 12. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan tempóban, biztos hogy nem. Orvosod és majd edződ kérdezd róla. Írtad, hogy edződet csak egy hét múlva tudod megkérdezni, tehát akkor addig nem is mész. Ha még is mennél, mindenképp kérdezz rá akár egy másik edzőnél, mert sok féle mozdulat van amit nem szabad terhesen csinálni. Már a minden napos edzés sem javasolt. Majd orvossal egyeztess, hogy meddig lehet lazán edzeni, bár egy idő után majd te is érzed, hogy már nem megy :) Addig meg csak lazán. Vigyázz magatokra.
2017. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ameddig bírni fogod, úgyis jelzi majd a tested, ha sok. Hozzá vagy szokva a terheléshez, nem most kezdted el terhelni, így nem lehet gond. A lényeg, h.a pulzusod 140 alatt tartsd! Na meg persze a hasizom gyakorlatokat egy idő után mellőzd!
2017. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt futottam és konditerembe jártam, hetente egyszer kétszer elég nagy súlyokkal edzettem. Én egyből abbahagytam, ahogy pozitiv lett a teszt. Nem tudtam volna nyugodt szívvel beleguggolni az 50-60 kilókba :)


Az első trimeszterben sokat sétáltam, most a másodikban pedig kezdem a kismama tornát.


Mondjuk mi éveket vártunk a babára, talán ezért is féltem, félthettem jobban. Ha úgy érzed, vissza tudsz venni a tempóból, szerintem folytasd, de azért én megvárnám az edződ véleményét!


Boldog babavárást! :)

2017. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Terhesség elött aktívan edzettem heti 4/5 alkalommal,kardió ès súlyzós edzès.

Most vagyok a 35. hèt közepèn,eddig heti 2/3 alkalommal kardióztam,csak az esett jól...most jött el az az idö mikor megáljt parancsolok magamnak.Terveztem mèg legalább 3 hetet edzeni,de pár napja sokat görcsölök,ugyhogy most pihi a vègèig,már amennyire tudok a 2 ès fèl èves kislányomtól :)

Boldog babavárást

2017. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyiidös terhes vagy,párod mitmond?
2017. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!