Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a babámnak,...

Lehet valami baja a babámnak, ha eddig nem a megfelelő életvitelt folytattam?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy terhes vagyok, ma teszteltem pozit. Mensim összevissza volt, máskor is késett már sokat. 7 hetes lehetek kb, viszont eddig nem épp a legjobb életmódot éltem. Napi 1 energiaital, min. 1 doboz cigi, erős fájdalomcsillapító fejfájásra (kb napi 1). Szerdán megyek dokihoz de félek, hogy mi lesz, nem e ártottam ezzel sokat a kicsinek. Szörnyen érzem magam. Természetesen leállok mindennel, remélem még nem késő.
2013. nov. 11. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


En terhes nem voltam de egyik baratnom igen. O se tudta, hogy terhes, cigizett, talan alkoholt es fuvet is fogyasztott. Allitolag az elso honapokban fejlodnek ki a baba szervei igy nem a legjobb dolog.

A nogyogyasz azt mondta neki, hogy szokjon le de ne azonnal mert az meg jobban art a babanak, azaz az elvonasi tunetek. Persze ha mar nem kivanod a cigit megjobb.

Masokat is ismerek akik nem tudtak, hogy terhesek es cigiztek. Mindenki babaja jol van, foleg a baratnome. A kisfia egy orias!!! Nem lett semmi baja. Ne aggodjves rosszakracne gondolj. Sok sikert

2013. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6. hétig semmi nem emgy át a magzatba, ez az 1 hét nem gáz szeritnem még. sajnos sokan drogoznak isznak terhesség alatt és mégis sokaknak születik egészséges babájuk. persze nem azt mondom ezt kell csinálni mert azért nagy az esély a probléára, csak azért mondom hogy szeritnem nincs gond igy ennyi idö után még. de beszéld meg mindenképpen ezt az orvossal, de ö is ezt fogja mondani.
2013. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ittam rendszeresen, amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok (nem terveztük a babát). Pont olyan időszak volt, hogy mindig volt mire koccintani és egy kicsit többet is inni (államvizsga, szülinap, bál, céges buli). Én 6 hetesen teszteltem pozitívat, utána már egy kortyot sem ittam. Az orvos azt mondta, hogy az első pár hétben ezzel nem ártottam, de a későbbiekben jó lenne, ha ital nélkül is tudnék szórakozni. Mindenképp kérdezz rá az orvosnál, ő tud megnyugtatni, mi bármit is írunk itt. Én is akkor nyugodtam meg, amikor az orvos mondta.
2013. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan igy voltam, már 8 hetes voltam mikor kiderült. Még wellness hétvégén is voltam és órákig áztattam magam a forró termálvizben, amit terhesen szintén tilos. Makk egészséges a babám...:)
2013. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!