Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, mikor és miből jött rá...

Ki, mikor és miből jött rá (gondolom egy szülész vagy szülésznő), hogy a málnalevél tea vajúdás könnyítő illetve méhszájpuhító-lazító hatással bír?

Figyelt kérdés

Ugyanis ez csak egy "mellékhatása" a teafűnek. Biztos mindenki látja, hogy mi van zacsira írva: "belsőleg hasmenés esetén teafőzetként javasolt.stb.."

Egy nagyon ráérő 36 hetes kismama, akinek van ideje ilyeneken is gondolkodni. :~)


2008. okt. 17. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont ma olvastam a terheskönyvemben, hogy a 35. héttől igyunk málnalevél teát a könnyebb tágulás érdekében.
2008. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy írtam a kérdésben is, tudom , hogy mire való a málnalevél tea. A kérdésem nem erre irányul.
2008. okt. 17. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Először én is azt hittem, hogy rossz teát vettem. :-)) Sajnos a választ nem tudom!!!
2008. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!