Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Miért telnek...

36 hetes vagyok. Miért telnek ennyire lassan az utolsó hetek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ezzel mindenki igy van, lehet azért mert nagyon várjuk már a kicsi baba jövetelét. :)

Én a 41.hét után szültem inditásal számoltam az utolsó napokat és közben egyre lassabban teltek az órák, aztán bekerültem a korháza és megkezdödöt a visszaszámlálás...!

További jó babavárást és gyors szülést.

Üdv.: Egy 12-hetes baba anyukája

2008. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is már nagyon türelmetlen vagyok,alig bírom lefoglalni magam.Még van hátra bő 5 hetem,de már nagyon szenvedek,mindenem fáj,nyom a baba is,meg visszatértek a rosszullétek is,úgy hogy elegem van.December 1-re vagyok kiírva,de már nagyon szeretném a babámat a kezemben tartani:)

Kitartást!

2008. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudom mondani, mit érzek már így 40 hetes+4 naposan!!! Nem gondoltam volna, hogy ilyen szörnyű tud lenni ez a tétlen várakozás...
2008. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Még 1,5 hetem van hátra, de én is nagyon várom már! Emiatt türelmetlen, ingerült vagyok mkivel, biztosan nehéz elviselni a környezetemnek, de egyszerűen nem bírok magammal! ;)

Bár nálam változó. Egyik pillanatban azt szeretném, h jöjjön már, de vannak olyan percek a napjaimban, amikor meg pont nem szeretnék még szülni különböző okok miatt (sok még a dolgom, meg picit félek is,...).

Szóval nem vagy egyedül, de h h lehet ezt kibírni, azt nem tudom. Arra kell gondolni, h MÁR CSAK ennyi hét, és ilyen meg olyan lesz...talán ez segít vmit.

Kitartás mkinek! :)

2008. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi hétfőn leszünk 36 hetesek, nekem meg az a bajom hogy olyan gyorsan megy az idő.:) Ez a hét is rettentő gyorsan elment. Bár én a héten mostam ki minden babacuccot, a kórházi táskámat is holnap pakolom be, hogy jövőhéten mit fogok csinálni azt még nem tudom. Lehet hogy majd akkor lassabban megy az idő. Így gyorsan ment hogy lekötöttem magam valamivel. Szerintem próbálj meg te is vmi "értelmes" elfoglaltságot keresni és akkor majd repül az idő.:)

Bár én nem akarom hogy teljen az idő mert annyira jól érzem magamat és szeretném a hasamat is megtartani mert úgy tetszik és szeretem érezni ahogy mocorog még akkor is ha néha fáj, meg alig tudok menni.:) Persze várom már a babát, de kicsit félek is az egésztől. Állj úgy hozzá hogy nem akarsz szülni és akkor gyorsabban elmegy majd az idő.:)))

2008. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!