Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.21-re szerdára nem várom....

Jan.21-re szerdára nem várom. Van így még más is? Mikor merjek tesztelni? Olyan lassan telnek a napok. Nagyon szeretnék babucit!

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
én 8 ra nemvárom . nagyon lassan telnek a napok tényleg:)
2009. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha megfogantál, akkor ott van, függetlenül attól,hogy mikor tesztelsz... Könnyű mondani, nehéz kivárni, de bőven ráérsz akkor tesztelni, amikor nem jött meg. Szoktasd magad a várakozáshoz, utána is sokat kell majd várni az egyes vizsgálatokra, UH-ra, eredményekre, a szülésre. Türelem!
2009. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 21-re nem várom. Tényleg nagyon lassan telnek a napok, de minek is rohanni? Ha összejön, akkor úgyis lesz elég teendő. Drukkolok.
2009. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást! Majd megírjátok ti mit éreztek?
2009. jan. 16. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem február 5-ére (nem)várható. Igazad van, ez a várakozás olyan idegörlő. Minden hónapban eljátszani ugyanazt az "idétlenkedést". Folyamatosan figyeled magad, állandóan a netet búlyod és olvasol mindent a terhességről, a teherbe esésről és a tünetekről, amit csak találsz. Mi végülis csak 3-4 hónapja nem védekezünk, mégis már kezdem azt hinni, hogy én sohasem leszek terhes. A hőmet már nem akarom mérni, mert úgy érzem, az már tényleg túlzás, és akkor tényleg nem fog jönni a baba, mert szerintem az már a görcsös babavárás egyik tünete. Végülis lehet tévedek (azt nem akartam megbántani, aki méri a hőjét), és pont így nem találjuk el a megfelelő időpontot, de akkor meg hol marad a sponteneitás, a szeretkezésnek az élvezése. Hát, sosem gondoltam volna, hogy ez ilyen nehéz lesz.
2009. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezzel én is így voltam, kb. 3 hónap után keseredtem el először. de mostmár mindent bevetünk, amit csak lehet. És aki azt mondja ne görcsöljünk, annak (nem kívánom, mert nem akarok rosszat), de inkább maradjon csendben, mert nem élte át azt amit én és hasonló helyzetben lévő társaim.

Úgyhogy hőmérőzök, jónást is számoltam, vitamint is eszek, stb.

És már kb. 3 napja iszonyatos cicifájdalmam van, nem akarom elkiabálni, de jobban fáj az ilyenkor megszokottnál. még 3 nap.

Nektek mi újság, kedves többiek!?

2009. jan. 18. 18:31
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom én is Hozzátok, 21.-22. körülre (nem) várom a mensim! Remélem nem is fog jönni! Már több, mint 1 éve várjuk a picúrt! És nem könnyű, de a remény hal meg utoljára! :))

Kipróbáltunk már mindent szinte, amit találtam a neten. Szegény férjem mindent beszedett, amit mondtam! És mégsem!

Úgy hogy most már odajutottam, hogy csak C és E-vitamint szedünk mindketten, +én még megpótlom folsavval.

És várunk!


Remélem mindannyiunknak hamarosan ott virít majd a pozitív teszt a kezében!

Kitartás lányok! Erre születtünk! :))

2009. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21-re nem vártam, ma jött:( Soha nem fordult még elő, hogy hamarabb megjött, mint kellett volna. Remélem, azért 21-e után sok pozitív hírt hallok.
2009. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ma voltam egy ismerősömnél, akinek lombikból lett a baba, és elmentem hozzá egy doki telefonszámáért, mert este eldöntöttük a férjemmel, ha megjön, irány a doki. Nem kísérletezünk tovább. Remélem helyesen cselekszünk. Hátha nincs nagy baj.

Csajok! Kitartás!!!

2009. jan. 19. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!