Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Művi ab. után könnyebb vagy...

Művi ab. után könnyebb vagy nehezebb teherbe esni? Egyáltalán lehet babám utána, vagy sikertelen ujra teherbe esni?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalt választ szivesen várok,és tanácsot is. Köszi előre is.
2008. okt. 14. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

nekem sajnos volt egy tavaly májusban,mert beteg volt a magzat,és sajnos meg kellett szakítani a terhességet! az a a baba 4 hónap után sikerült! most ismét terhes vagyok,már 5 hónapos,és az a baba 7 hónap alatt sikerült! én javaslom,hogy a 6 hónapot várjátok meg,mert a szervezetnek regenerálódnia kell!

2008. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem missed ab.-om volt, utána nem is próbálkoztunk, csak 1 évvel később(anyagi okok miatt). Akkor viszont elsőre terhes lettem:)

Bár mi nagyon szerencsések vagyunk, mert az első baba is összejött a második hónapban, amelyik "elment" az is elsőre.

De szerintem lehetsz még terhes bármikor!

Sok sikert.

2008. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szia, nekem volt sajnos idén márc. végén. aztán kivártuk azt a pár hónapot, és most megint 12 hetes vagyok. nagyon bízom benne, hogy most minden rendben lesz!!
2008. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratula a babához. Nem kapkodjuk el,mert megviselt nagyon,minket.Nekem 11hetesen kellett elvetetni.Remélem lesz még lehetőségem rá,hogy ki hordjak egy babát.Jó babázást,és köszi a választ.
2008. okt. 14. 14:26
 5/6 A kérdező kommentje:
szoritok nektek,hogy minden rendben legyen a picivel:)
2008. okt. 14. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:

A művi állítólag "jobb" mert rendesen kitisztítanak.Nekem volt spontán vetélésem,aztán egy elhalt terhességem amit művin fejeztek be.Én úgy tudom a művi után elég 3 hónapot várni,mi se vártunk többet!Most végigrettegem a terhességem,de ha megéri nem érdekel!Sok sikert neked is!

18 heteske

2008. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!