Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak hogy ne féljek...

Mit csináljak hogy ne féljek a koraszüléstől?

Figyelt kérdés
21 hetesek vagyunk.A babával eddig minden rendben, minden eredményünk tökéletes.Amikor a 18 hetes UH megvolt, és az AFP is jó lett, kicsit megnyugodtam.Most az lett az újabb félelmem, hogy csak maradjon bennt, ameddig kell.Van olyan, amit tehetek azért, hogy ne legyen koraszülés?
2010. máj. 11. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mért félsz ennyire? Van koraszülött baba a családodban?

Nekem a kicsim koraszülött, de már jól van 1 éves tökéletesen fejlődik. De ha megint terhes lennék, ott motoszkálna bennem a félelem, pedig a nőgyógyászom azt mondta, hogy ugyan annyi esélyem van mint másoknak, hogy megint koraszülött lesz. Ez engem azért nem nyugtat meg, mert a húgom, a nagybátyám és én is koraszülöttek voltunk /sőt még anyósom is/.

2010. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne gondolj arra,hogy koraszülött lesz a babád.Ha valamit nagyon a fejedbe veszel bebeszéled magadnak,az nem jó dolog.Egyébként én is tartok a koraszüléstől,nekem anyukám volt koraszülött és a testvérem babája is az volt.De mégis minden rendben lett a végén.Az a fő,hogy ne gondolj rossz dolgokra,csakis pozitívan gondolkodj,én is ezt próbálom tenni.Nyugi nem lesz semmi baj.
2010. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyébként 25hetes km vagyok.
2010. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad butaságok bebeszélni magadnak, főleg hogy rendben van minden!

Én is koraszülött voltam 32 hétre:S

Plusz veszélyeztetett terhes vagyok szóval én is igyekszem nem rá gondolni

23 hetes kismama

2010. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csakis OPTIMIZMUSSAL!Tilos bármilyen rossz gondolat,mert bevonzod magadnak a végén.Az normális hogy aggódunk mi kismamák,de csak egészséges mennyiségben szabad!Lazíts,élvezd a kismamaságot,és csakis a gyönyörű egészséges kisbabádra gondolj!
2010. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam.Nem gondolok erre többet! Nem, nincs a családban koraszülött, és engem anyu túl is hordott 1 héttel.Igyekszem pozitívan gondolkodni ezután!
2010. máj. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!