Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne féljek feleslegesen?

Ne féljek feleslegesen?

Figyelt kérdés
Van egy 1.5 éves kisfiam és most újra terhes vagyok.Félek,mert a kisfiam elég eleven rugdal ugrál mászik...elképzelhetetlen számomra hogy tudja valaki megoldani,hogy ne történjen baj.Mert éjszaka az ágyunkban alszik és úgy félek,hogy megrúg vagy rám mászik...Hogyan lehet ezt nagyaggódásnélkül megcsinálni ezt?
2010. okt. 7. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Másfél évesen már aludjon a saját ágyában! Vagy majd két gyerekkel akarsz egy ágyban aludni? Azt pedig ne engedd,hogy rugdosson.
2010. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy tudod, a babádnak nem eshet baja, még ha meg is rúg a nagyobb. A kicsi odabent nagyon védett helyen van, nem eshet baja.
2010. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, mi is együtt alszunk a lányunkkal (22 hós most), de nem rúgott még meg egyszer sem (38 hetes vagyok). Ha pörgősebb kedvében van, akkor hátat fordítok neki, úgy alszom, vagy helyet cserélnek a férjemmel, és a férjem alszik középen.

Egyébként amióta terhes vagyok, magyarázom neki, hogy anyára vigyázni kell, anya pocakjában baba van, stb stb stb, egyszer sem volt ebből gond, nem ugrott rá a hasamra vagy ilyesmi. Megértik ők, nem hülyék, csak kicsik :)

Ha ugrálni akar valakin, ugráljon az apukáján :)

2010. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Egy másfél éves gyereknek szerintem már a saját ágyában a helye. És meg lehet neki magyarázni, hogy anya pocijában egy baba van és nagyon kell rá vigyázni. Az én kereszlányom 16 hónaposan megbökte az anyukája köldökét, ha megkérdezted tőle, hogy hol van anya babája? És azt is megértette, hogy az anyukája most már nem tudja emelgetni.
2010. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok, annyira jó, hogy mindenki azon áll le, hogy te együtt alszol a babáddal, mikor nem ez volt a kérdés.


Tényleg ne izgulj, ekkora baba már felfogja, hogy anyára vigyázni kell, nem lesz semmi baj, azt is meg fogja érteni, hogy nem fogod tudni cipelni őt.

2010. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Sajnos éjjel mindig átkell hoznom magunkhoz mert nem alszik vissza...jól tudom,hogy a sajátjában kéne aludnia de elrontottam úgylátszik.Remélem nem lesz baj.
2010. okt. 7. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!