Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kezelitek a nőgyógyász...

Hogyan kezelitek a nőgyógyász előtt az aranyér problémát?

Figyelt kérdés
Ma megyek vizsgálatra és nagyon zavar hogy aranyerem van.... elég gátlásos vagyok ilyen téren.ő odalent fog vizsgálni közbe meg az arcába "mosolyog" az aranyerem.... :( arra gondoltam hogy teszek rá egy sebtapaszt.szerintetek?másnak is ilyen kínos?
2017. febr. 3. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem így nem kínos, de ragtapasszal annak érezném.
2017. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellemes, de én kifejezetten meg is mutatnám neki. Főleg, ha esetleg a terhesség alatt jött ki, vagy súlyosbodott. Nekem szeméremtájéki visszérem is van, ami terhességnél súlyosbodik, fáj. Ezek nagy részben ártalmatlanok, de jó ha tud róla.
2017. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első terhesség, mi?

Szülés után nekem még segített is ellátni. Varratszedés után automatikusan kínálta a kúpot, krémet. ;)

2017. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem már a második,csak nagyon gátlásos vagyok ilyen téren
2017. febr. 3. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sebtapasszal sokkal gázabb egy fenék mint egy aranyérrel. Akkor megkérdezné h mi ez a sebtapasz és biztos mondaná h szedd le mert felesleges.


Egy nőgyógyásznak egy aranyér természetes dolog, ezen ne akadj fenn, mi lesz akkor a szüléskor?

Nekem a természetes szülés közben kijöttek az aranyereim, és a nőgyógyász tette vissza őket szülés után, szóval ez nem gáz!

2017. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Tapasszal kínos.

Tapasz nélkül természetes.

2017. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam gatlasosabb biztos nem vagy. Én többször kaptam már pánikrohamot is a dokinál. De ne ragassz rá semmit. Felesleges és biztos nagyon fájna is, ahogy leveszed róla.
2017. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rendben megfogadom a tanácsotokat,elég egybe hangzó :) köszönöm a biztatást,remélem sikerül legyőzni a gátlásaimat :)
2017. febr. 3. 10:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinted az orvost érdekli ? Millió nemiszervet látott, 1 nap alatt minimum 10-et. Baromira nem hatja meg az aranyered. Egy sz@ros fenék vagy büdös, mosdatlan punci lenne gáz.
2017. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekik ez természetes.Nekem természetes szülésnél nagyon kijött.Egy mozdulattal visszarakta 😱

Nagyon szégyenlős voltam én is,de megtaláltam a nekem való nőgyógyászt,akivel több okból gyakran találkozunk így már nincs gyomoridegem ha vizsgálatra kell mennem 😊

2017. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!