Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteg szénsavas üdítőt...

Rengeteg szénsavas üdítőt megiszok, a teát és a gyümölcsleveket már unom. Nem lesz baj a sok szénsavastól?

Figyelt kérdés
Főleg Mirindát és Apnetát iszok.Csak ezeket kívánom.
2010. máj. 6. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Szia, en rengeteg Fantat es olykor-olykor Pepsit is ittam a terhessegem utolso 2-3 honapjaban, semmi baja nem lett a babamnak. Nekem viszont felvitte a gyomorsavamat, de nyomtam ra a Rennie-t. Szoval ha azt kivanod, akkor igyad nyugodtan!
2010. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz baja, ne aggódj. Én szinte minden nap iszok szénsavasat, főleg ásványvizet, de sokszor üdítőt is.Sőt!Az első 3 hónapban hányingerre egyenesen ajánlják a kólát.Ha annyira ártana, biztos nem javasolnák.Meg van, aki nem is tud rostosat inni, mert sava van tőle.Ne izgulj, a méhlepény tudja a dolgát!Mindent megszűr, mielőtt átengedi a babának.( a szén-dioxidot is)
2010. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Én nem a szénsav, hanem a rengeteg cukor miatt aggódnék a helyedben. A színező és egyéb adalékanyagokról már nem is beszélve. :(
2010. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a fantában nincs szinezék anyag meg ilyenek rá van írva remélem ugy is van:)én is nagyon kívánom a fantát főleg hogy nagy meleg volt :)bár én csak egy kis pohárral iszok és azt sem minden nap de annyira jól esik:)
2010. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Cukor, színező- és adalékanyag a rostos gyümölcslevekben is van. Akkor ennyi erővel csak vizet ihatnál.Nem szabad mindentől ennyire félni.Terhes vagy, de egészséges.Főleg ha kívánod, miért ne ihatnál?
2010. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nosza, toljátok csak a cukros, aszpartamos löttyöket már magzati korban, aztán majd folytathatjátok a túlsúlyos, szuvas fogú gyerekeitekkel. Részemről maradok a teáknál és a víznél. Kóstoltatok már rooibost, csipkebogyót, zöld teát?
2010. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

abba meg koffein van nosza:S

te meg toljad azt ,nekem pl azt mondták a teát felejtsem el max gyerek tea

2010. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a zöldben valóban van koffein, ebben igazad van, de a rooibosban például nincs, sőt a csipkebogyóban sem. Majd nézzél meg egy gyerekteát, hogy miből áll.

És folytasd szorgalmasan a lepontozásomat, ha ez neked örömet okoz! Aztán majd kérdezz meg egy dietetikust, hogy úgy általában mit mond a cukros üdítőkről.

2010. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
7:40-es vagyok, egyébként gyógytornász kismama.Jó, hogy nem azt írod, hogy zárja be magát üvegbúrába a terhessége idejére. Egy kis cukorba még nem halt bele senki. Ha mindentől rettegsz, akkor nosza, vonulj el a világtól 9 hónapra, és élj vízen és algán.Egészséges terhességnél nem okoz gondot az ilyesmi, jobb, ha tőlem tudod.Van némi közöm az egészségügyhöz.Amúgy a dietetikusok mindent túllihegnek. Az én gyerekem nem lesz túlsúlyos, mert se én, se az apja nem vagyunk azok.Ez inkább genetika kérdése.Semmi köze néhány pohár üdítőhöz.
2010. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!