Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell aggódnom? Légyszi nyugtas...

Kell aggódnom? Légyszi nyugtassatok meg, aggódom egy kicsit.

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok,már éreztem némi mocorgást,de nem vagyok benne biztos,hogy a baba.És már napok óta nem tudom kitapintani,hogy mozog.A mellső falon van a méhlepény(legalábbis azt mondta a doki).
2010. máj. 4. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tapogasd, hagyd fejlődni a babádat. Biztosan nincs semmi baja, azt éreznéd. Ha nincs tüneted pl hasfájás, akkor rendben van minden. Szép babavárást!!
2010. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mellső fali lepénynél amúgy is kevésbé érezhető a magzatmozgás.

Amúgy meg, pláne, ha első babád, nem ritka, hogy a 20-22 hét előtt nem lehet érezni a mocorgását. Pici még, hogy ki tudd tapogatni, úgyhogy ne piszkáld.

2010. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam,nem tapogatom,hanem csak rá szoktam tenni a pocimra a kezem és a jobb oldalon éreztem némi kis mocorgást.Még csak simogatni sem szoktam a pocim(babonából)

:-))

2010. máj. 4. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:

nyugodtan simogasd csak meg,azt ő is érzi,és biztosan vissza fog jelezni.Legalábbis nekem mindig így kommunikált.

Mondjuk nekem hátul van a lepény(jó helyen UH szerint) de ennyi hetesen nekem is volt,hogy nem igazán éreztem őt.Ha nagyon aggódsz,akkor a védőnőnél(elvileg) van szívhangfigyelő,és azzal meg tudja hallgatni,és megnyugodsz :-)

2010. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!