Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg! Nagyon...

Nyugtassatok meg! Nagyon megijedtem! Minden renben vagy aggodnom kene?

Figyelt kérdés
1 hetes babamat most ettem, sajnos tapis mert nincs tejem. Na es bufizes kozben telibe "hanyt" elegge sok jott. Nagyon megijedtem!! Most csinalt eloszor ilyet! Ez normalis, vagy beteg szegenykem es aggodnom kene? Elrontotta a hasat? Elegge hasfajos is a dragam! Mit tegyek?
2010. ápr. 17. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű kicsit túl mohón evett, de az is lehet hogy túl sok volt neki. Nem kell megijedned. az én fiam is csinált ilyet.

13 hós fiú anyukája

2010. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet meleg volt neki vagy hideg,vagy sok,majd ha töbször csinálja akkor aggódj,lehet ez egy egyszeri alkalom nyugi.
2010. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi, lehet, hogy csak egyszerűen bukás volt! Ám ha ez sűrűn megismétlődik, és nem csak csorog a tápszer, hanem sugárba hány, akkor vidd orvoshoz, mert gond lehet.Figyelj oda, mert nem mindegy, hogy hány vagy "csak" bukik!!

A bukás rendben, a sugárba hányással ne halogasd az orvost!!!

Üdv..M., egy 17 hónapos kislány anyukája

2010. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű csak nyelt egy kis levegőt evés közben és arra még ráette a maradék tápit. Büfizésnél a felnyomuló levegő kitolja ami előtte van!

Ha ilyen kis mohó:) akkor érdemes etetés közben is megbüfiztetni, és akkor tuti kijön a levegő és amit utána eszik az is bennmarad a pociban.

Plusz ilyenkor ha bukik, amúgy is mindig olyan soknak tűnik mintha hányt volna, pedig nem.

2010. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!