Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hónapom van a szülésig,...

Egy hónapom van a szülésig, császárral fogok szülni. Gond, hogy félek?

Figyelt kérdés
Egy hónapom van a szülésig és egyre jobban félek.Császárral fogok szülni, ez már elrettent, de igazából most kezdtem el aggódni olyan dolgok miatt, hogy felsír- e, egészséges-e , meg lesz-e minden ujja?!Nagyon távolinak érzem, nem tudom elképzelni, hogy mindjárt a kezemben tarthatom, mellesleg első baba, lehet, hogy azért?Érzett valaki valami hasonlót?Vagy ez beteges?
2007. nov. 19. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem beteges.Én még csak a 14.héten vagyok,de félek a gátmetszéstől már most.Pedig tudom,h teljesen bevett eljárás,de én akkor is félek tőle.Szerintem mindannyiónknak vannak félelmei,és nem csak első babánál.Mert minden szülésben benne van,h mi van ha most beteg lesz?Nekem egyelőre még meg sem fordult a fejemben,h beteg is lehet.Most,h nem elmúltak a terhességi tüneteim,kezdtem el egy kicsit aggódni,h mi lehet a babával,pedig tudom,h ez teljesen normális,de mégis bennem volt a félsz,h mi van ha történt vele valami.
2007. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj,ha császáralszülsz akkor ott semmi gond nem lesz ami esetleg sima szülésnél elő fordulhat inkáb utána lesz kicsit kellemetlenebb.A babával se lesz gond nivel csak kiemelik a bocódból,a végtagjait pedig 4 dés ultrahangon meg lehet számolni és az egészségi állapotát is ellenőrzik.
2007. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolut normális dolog, hogy félsz.

Miért ne tennéd, hisz életed első ilyen eseményén mész kersztül és megváltozik a jövőd tőle.

Én 16 éves korom óta meg vagyok őrülve egy babárt, most 12 év múlva mégis azon izgulok,hogy milyen anya leszek? ?mit fogok elrontani? mikor ejtem bele a kádba?

Ez természetes, csak próbálj ne erre gondolni,hanem a jó oldalára és a jó dolgokra. Hogy milyen aranyos lesz.)

Nyugi:-)

2007. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem is teljesen normalis.. legalabbis en is ugyanezt erzem. 34. hetet kezdem most, es azon parazok, hogy eddig gyanuson jol ment minden, biztos majd a szules lesz borzaszto es egyebkent is csapnivalo anya leszek. Meg mi van ha nem tetszik majd a gyerek? Na a parom ezen szokott a legjobbakat rohogni :) szerencsere o legalabb ket labbal all a foldon (mondjuk nincs is olyan hormonszintje mint nekunk mindannyiunknak igy terhesen)!

Szurkolok, hogy minden ugy sikeruljon ahogy tervezed!!

2007. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 36 hetes vagyok és tegnap közölte a dokim, hogy 2 hét múlva szerinte szülünk!Eddig úgy néz ki, hogy természetesen fog történni!Viszont az éjszakát sem Én sem a Párom nem aludtuk át, mivel tényleg most eszméltünk rá, hogy hamarosan szülők leszünk!!Én teljesen átérzem a helyzeted!Nekem is vannak félelmeim, de szerintem, amint megpillantjuk Őket teljesen átalakul ez az érzés!Sok sikert kívánok, és hidd el nagyon jó anyukák leszünk!!

2007. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!