Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Versényi Tibort a Péterffy...

Dr. Versényi Tibort a Péterffy kórházbol?

Figyelt kérdés
Milyen orvos,mennyit kér egy szülésért meg a vizsgálatokért?
2010. máj. 3. 18:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

sziasztok,

én hozzá jártam terhesrendelésre, magánba, nála szültem a Péterfyben,és azóta is hozzá járok, nekem nincs rossz tapasztalatom vele, bármikor hívhatom ha bajom van, ellát, és segít mikor problémám van.

sajnálom a rossz tapasztalatokat vele

2011. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Zoncsirencsi válasza:

Én sem tartom korrekt orvosnak.. Tartózkodási helyem a 13. kerület, így gondoltam egyáltalán nem lesz probléma ha egy kerületi orvost keresek fel. 5 hetes kismama vagyok, nagyon boldogan indultam el az első vizsgálatra, h majd megállapítja a doktor úr, h terhes vagyok és minden tök jó lesz.. ezek után belépek a rendelőbe, kérdezi mi a problémám, mire én elmesélem fülig érő vigyorral, h azt hiszem kisbabám lesz.. a következő mondata: már megint egy terhes... (tessék???) meg mit keresek itt, nem ebben a kerületben lakom, meg tartózkodási hely szerint nem ide tartoznék, hanem a kerület másik sztk-jába.. és , h velem már nem akar foglalkozni.. (sírógörcs rajtam). Nagy nehezen ultrahang és elküld laborra és ekg-ra! Semmit nem közöl, nagyképű, pökhendi.. nem is tudom visszamenjek e hozzá. Örülnék, ha vki tudna információt adni a kerületi orvosokról, nagyon fontos lenne, mert egy ilyennel nem szeretnék vesződni az elkövetkezendő 8 hónapban!!

Előre is köszönöm a segítséget!

2012. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 melangecoffee válasza:
100%

Ugyan régi a kérdés, de ha megjegyezném, hogy a "doktor úr" semmit sem változott. Én a visegrádi utcai szakrendelésén találkoztam vele.

Egyenesen bunkó, türelmetlen és lekezelő volt (az asszisztenseivel egyetemben).

El sem tudom képzelni, hogy lehet egy ilyen személyiségű ember bioenergetikus meg akkupunktúra szakértő, meg egyáltalán nőgyógyász. Pénzt adni neki? Még a TB-t is sajnálnám tőle. Elszomorító, kiábrándító, dühítő.

2013. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 melangecoffee válasza:
100%
A pökhendi szót kihagytam az előbb, pedig tökéletes jellemzője.
2013. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Kétszer voltam nála,mindkétszer sírva jöttem ki.. szerintem ez mindent elmond
2014. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Sajnos az akkori terhességem végére nekem is rossz tapasztalataim lettek.Most ismét terhes vagyok,de őt messziről kerülőm,inkább a másik dokihoz járok.Aki tök szimpi,korrekt és emberileg is normális.:)
2014. júl. 3. 15:01
 17/20 anonim válasza:
Nem ajánlom senkinek.Jó a referenciája de nem orvosnak való.Csak a pénzt várja de még ha kap akkor sem kedves. Minimális felvilágosítást ad ha problémád van.Neki még a fájdalommentes rákszűrést is sikerült fájdalmassá tenni.Bicskanyitogató a stílusa arrogáns és nagyképű.Ilyenkor még azt is sajnálom hogy fizetem a TB-t. A Kamaránál kéne panaszt tenni az ilyen orvosok ellen.
2015. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 melitta478 válasza:
Sziasztok nekem sincs jó véleményem a Dr. Úrral kapcsolatosan. Én nyáron voltam terhes és kb.3 héten keresztül kellett jârnom hozzá ahoz hogy valamit lásson belül a méhbe. Mivel én nem tartottam meg a terheségemet ezért kiadta a papírokat hogy tudjak tovább intézkedni. A papíron az volt írva hogy 3 hetes terhes jó szív hang. 2 hét után bejutottam a MÁV korházba ahol kiderült hogy mår 6 hetes terhes voltam. Mikor aztán kontrollra mentem hozzá vissza írt nekem fogamzásgátló tablettát de semmit nem mondott vele kapcsolatban. A neten olvastam utána annyira megrémültem tőle hogy inkább nem szedtem, és nem régiben jártam nála és ő volt fel háborodva azon hogy miért nem szedem a fogamzásgátlót és hogy ha meg ijedtem töle akkor mért nem kértem ki a véleményét. Szerintem orvost váltok mert nekem nincs ilyen orvosra szükségem
2017. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Vélemény "Dr" Versényi Tibor -ról? SEMMI JÓ!!

Én a visegrádi utcai szakrendelésén találkoztam vele.


Jellemzői: pökhendi, nagyképű, türelmetlen és lekezelő (az asszisztenseivel egyetemben). Többen sírva jönnek ki tőle!!


Minimális felvilágosítást ad, semmit nem közöl.


Nem orvosnak való, nem tud emberekkel bánni.


Én kb 5-6x voltam nála, mindig ugyanaz a cirkusz, többet soha!!


Valószínűleg csak a pénzt várja, remélem egyszer valaki feljelenti vagy/és bejelentést tesz az Orvosi Kamaránál erről a stílusról és színvonalról!!

2022. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kit tudnátok ajánlani 13. Kerületi sztkban helyette? Vidiben csak Ft Bitó Gáspár van, és róla is olvastam nem jokat 😰
jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!