Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Versényi Tibort a Péterffy...

Dr. Versényi Tibort a Péterffy kórházbol?

Figyelt kérdés
Milyen orvos,mennyit kér egy szülésért meg a vizsgálatokért?
2010. máj. 3. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
jajj, ha ez az az orvos akire gondolok akkor uhh, nálunk a 13. kerületi SZTK-ban a Visegrádi utcában rendel egy Versényi Tibor, aztán lehet ez nem ő...de ha igen, nagyon rossz orvos, tudnék mesélni.
2010. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én a terhességem elejétől kezdve hozzá járok. 5000et fizetek magánrendelésen alkalmanként (havi 1), de másoktól más összeget.

szülésért 70et kér. páromnak nem szimpi, a vizsgálatokat elvégzi normálisan, nekem nincs vele problémám.

2010. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18:52es vagyok, igen ő az az orvos, mert oda is szokott hívni vizsgálatra.
2010. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18:45-ös vagyok, nem mondod? :D pedig reméltem, hogy csak tévedek, én már évek óta abba az SZTK-ba járok a Visegrádiba, volt egy nagyon jó orvosom de sajnos elment magán praxisba és én meg nem engedhetem meg magamnak... így hát automatikusan a Versényihez kerültem, hát már az első pillanattól kezdve kinyílt a bicska a zsebemben, nagyon bunkó volt legalábbis velem, pedig én aztán sosem vagyok egy orvossal sem tiszteletlen, úgy hogy nem tudom mi baja volt, lekezelően viselkedett mintha nem tudom ki lenne ő, nagy problémával mentem el hozzá, be is utalt ultrahangra, vittem a leletet amire azt mondta, hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni, ő ezzel nem foglalkozik, menjek el az előző orvosomhoz, majd ő tudja mit kell csinálni, aztán néztem rá, hogy mi van????? és ő is nézett rám, kb. 10 másodperc után leesett, hogy valszeg azt akarta, hogy adjak neki pénzt és akkor talán beszélhetünk. Biztos ezt akarta... úgy hogy másik orvost választottam, és érdekes egyből megoldotta a problémámat és nem vár el cserébe egy fillért sem. Ennyit a Versényiről...
2010. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

jézusom!!!!!! előző vagyok.

hát én ha visegrádi utcába megyek hozzá, ott nem kér semmit. ugyanúgy elintézi a dolgainkat. csak a magánba kér pénzt. ezt nem gondoltam volna!!!!! páromnak már az elejétől kezdve unszimpi, akkor ő jobb ember ismerő mint én :)

háááát nemtudom mit mondjak, lehet velem azért ilyen, mert fizetem a magánt, és várja a szülési 70et..... lehet olyat nem kap :):):):):)

2010. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
:):) hát meg is érdemelné az biztos, hogy ne kapja meg a 70 ezret :D:D nekem most a Dr. Sziklai József a dokim és le a kalappal elötte :) nagyon emberséges és tényleg odafigyel rám :)
2010. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen ő rá gondoltam.Én hozzá járok az Sztk-ba.Nekem eddig szimpi volt.Azért gondoltam megfogadom dokinak,de ezek után....:(
2010. máj. 3. 21:59
 8/20 A kérdező kommentje:
19:06-os.Megirnád miért tartod rossz dokinak.(az már leirtakon kivül)?
2010. máj. 3. 22:00
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát én is szimpatikusnak tartottam míg nem szültem nála.


Csak 4szer beszéltük meg, hogy nagyon keskeny a csípőm, és lehet, hogy császár lesz. Na hát ennyit a megbeszélésről, mert amikor ott voltam a szülőszobán a baba 1órát volt a szülőcsatornában, és aztán csak kipréselték belőlem. Azt hiszem, hogy nem részletezném tovább a dolgot...


Hát azóta egy kontrollon voltam nála, de hát nem is tudom.


Ezeket a hozzászólásokat látva... :o(

2010. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát ez elég durva.:(És az sztk-ba azért nonrmálisan viselkedett?Mert akkor oda járnék terhesgondozásra,de nem kérném fel orvosomnak.
2010. máj. 5. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!