Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr. Hajasról...

Mi a véleményetek Dr. Hajasról a Miskolci Semelweis kórházból?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jó véleménnyel róla. Ha rajta múlik akkor a missed ab után még a mai napig is regenerálódik a szervezetem és nem vagyok most 36 hetes terhes. Havonta jártam hozzá, mindig adtam neki pénzt, ennek ellenére sosem akart megismerni. De ez az én véleményem. Lehet nem voltam neki szimpi :-) Pedig én csak babát szerettem volna.
2011. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához Neked:)Én is babát várok és őt szeretném orvosomnak!Ismerős ajánlja.

11 hkm

2011. szept. 6. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én évek óta hozzá járok, nagyon bírom! Tavaly nála szültem, és idén is úgy tűnik :-) Sosem bánja, ha telefonon zaklatom, mindig soron kívül bevisz ultrahangra, vizsgálatokra, sosem a magánrendelésére hív (szóval vagy adok neki pénzt, vagy nem), azt mondta, nem gáz, ha karácsonykor szülök, nem tervezi, hogy elutazik... kérdezz róla nyugodtan :-)
2011. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is hozzá járok mostmár!:) Voltam nála UH.-n a Semmelweisbe a szülészetre hívott és engem is behívott rögtön.Nagyon aranyos volt!Ha nem vagyok pofátlan Te mennyi pénzt szoktál neki adni és milyen vizsgálatokért!múlthéten voltam uh.-n és jövőhét hétfőn megyek hozzá terhesgondozásra, az sztk.-ba hívott!szerinted akkor is adjak neki pénzt vagy egy hónapba egyszer elég?Köszönöm a válaszodat és a segítőkészségedet!!minden jót:)
2011. szept. 15. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok, olvasod még, vagy már nem aktuális?
2011. okt. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olvasom persze, mindig ha felnézek!Van valami híred?
2011. okt. 10. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól eltűntem, bocsi... Csak azt akartam kérdezni, hogy vagy?, (hány hetes vagy?), bírod-e még a dokit? Én most megyek majd hozzá ultrahangra. Ált. 3 v. 5 ezret adok neki mondjuk kétalkalmanként egyszer, de ha nincs, akkor nem, és akkor is ugyanúgy bánik velem legközelebb..
2011. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi gáz:)örülök, hogy írtál!Köszönöm szépen jól vagyok!csütörtökön voltam nála a 18hetes genetikai uh.n,szerencsére minden rendben van.Vagy egy jó másfél órát vártunk rá ott a kórházban egy páran, mert műtött és még az uh.os gépet is elvitte.Azt hittem kivirulok mire jött és elkezdte a vizsgálatokat.Rákérdeztem a pici nemére.Azt mondta sajnos nem sok minden látszik,de talán kislány.A 12hetesen meg azt, hogy talán fiú!!!:DÉn ultrahangon nem szoktam neki pénzt adni,csak a terhesgondozáson az sztk-ba egy 5000-est!Akkor te már előrébb jársz ha karácsonyi babó lesz:)Te hogy bírod?nekem első terhességem így nem tudom mire számíthatok!Milyen volt nála szülni?Hogy élted meg?Köszönöm szépen, hogy írtál!szívesen beszélgetnék még veled:)Minden jót,sok egészséget...
2011. okt. 24. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!