Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnál ha császár után...

Mit csinálnál ha császár után túl hamar terhes lennél?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondja,hogy nem jó ilyen hamar. Te mit csinálnál?
2016. dec. 11. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Én AZELÖTT védekeztem volna, MIELÖTT terhes leszek, mert TUDOM, hogy veszélyes lehet.


De ha már OTT VAN a gyerek a hasamban, akkor nem pusztítom el azért, mert képtelen voltam elöre gondolkodni, és reménykednék, hogy a gyereknem nem lesz emiatt hátránya.

2016. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Először is én is tutira védekeznék, már csak azért is, mert tudom mondjuk, hogy veszélyes.


De ha már terhes vagyok, akkor mindenképp az orvos vagy orvosok (többet is megkérdeznék, magánban) véleményére hagyatkoznék. Azt sem szeretném, hogy majd a gyereknek legyen emiatt baja és azt sem, hogy a már meglévő gyerekem nélkülem (anya) nélkül nőjön fel.

De minél előbb intézkednék és utánajárnék.

2016. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Császár után elég hamar kiderült, hogy méhszájműtétre kell mennem, így nem tartottam volna meg. Mondjuk mi mindent megtettünk a megelőzés érdekében.
2016. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem kerülnék ilyen helyzetbe, mert védekeznék ha tudnám hogy teherbe esni számomra is (hegszétválás) és a születendő baba számára is veszélyes (koraszületés, vetélés). De egyébként megtartanám, megpróbálnám, hátha minden rendben lesz, mert a lelkiismeretem csak ezt bírná el egy életen át.
2016. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent a túl hamar?Második vagy harmadik?Nekem pár hét múlva lesz a 3. császárom.Az első és második terhesség között 2év,a második és 3. terhesség között 3 év telt el.Annyit tudok mondani,hogy jelenleg még faros a babám és mindem nap komoly fájdalommal jár amikor belerúg a hegembe és amikor kifeszíti magát akkor nagyon görcsöl.Ha Ő megszületik mindent meg fogunk tenni,hogy ne legyen több babánk,mát csak azért sem,mert mindig 3-at szerettünk volna,de ha szeretnénk se lehetne több

Az orvos sterilizálást akart,csak kicsúsztunk a határidőből.A helyedben alaposan kifaggatnél egy magán orvost.Sok szerencsét Nektek.

2016. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Becsúszhat védekezéssel is...nem tudom miért kell egyből támadni. Van ismerősőm aki tabletta mellett lett terhes...akkor miért ő a felelőtlen? Ilyen helyzetben szeretném megtartani ( mindenünk meg van csak baba nincs, sajnos 4 naposan meghalt). De ha most becsúszna mindenképpen doki véleménye számítana...még 1 gyerekemet már nem tudnék eltemetni :(
2018. febr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!