Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után 4 hónappal...

Császár után 4 hónappal terhes lettem?

Figyelt kérdés

ma reggel teszteltem pozitívat. nem is értem, hogy hogy sikerült, mert mindig!! védekezünk gumival. mikor menjek el orvoshoz, és mi fog történni???

félek.... ha nem császárral szültem volna, nem is lenne kérdés, hogy megtartsuk a babát, de így?


2013. júl. 30. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd a dokid mérlegel. Próálj megnyugodni. Ismerősöm hat hóval császár után maradt terhes és sima ügy. Lehet a tiédet is simán engedi.
2013. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis lehetett valami hiba,ha teherbe estél.Akkor nem volt megfelelő a védekezés.
2013. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg addig nem tudsz semmit se tenni amíg nem beszélsz az orvossal. Bár lehet hogy nem fogja ajánlani hogy megtarsd.
2013. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Azért egy pozitív teszt szülés után 4 hónappal nem biztos, hogy várandósságot is jelent. A hormonok még becsaphatnak, főleg, ha szoptatsz is még. Tényleg, szoptatsz még? Ha igen, hányszor egy nap? Menstruálsz már?

Először is el kell menni orvoshoz, aki igazolja vagy cáfolja a terhességet. Majd a doki elmondja a vizsgálat alapján, hogy mi a teendő a továbbiakban.

2013. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyszer jött meg, meg egyszer ilyen egynapig tartó barnázás volt. igény szerint szoptatok. hát nagyon remélem, hogy a hormonok játszanak még... mindenesetre a héten elmegyek a dokihoz. bár lehet nem sok értelme van , de majd meglátjuk.
2013. júl. 30. 13:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is így jártam, mint Te :)

Aug-ban volt császárom, decemberben megjött, szoptattam, és mégis terhes lettem újra.

A hegvastagságot nézik, de Nekem a dokim azt mondta, minden rendben lesz :)

32 hkm

2013. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

hát nagyon remélem, hogy (ha tényleg baba van a dologban) rendben lesz minden :)

2013. júl. 30. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Voltál dokinál?

2013. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

sziasztok!

voltam igen, nem tudom mi volt, de nem vagyok babás, sajnos-szerencsére. örülök is neki, mert nagyon féltem volna, hogy nem tudom kihordani a babád, viszont szomorú is vagyok, mert szeretnék majd tesót :)

doki sem tudta mi volt, cisztára gyanakodott, de nem látott semmit, azt mondja, lehet felszívódott. na mindegy, ez nem fog kiderülni :)

2013. aug. 12. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Ó, akkor ennek így kellett lennie. Majd jön az a baba, ha jönni akar, igaz?

4-es voltam :-)

2013. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!