Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónappal a babám elvesztése...

3 hónappal a babám elvesztése után úgy néz ki, hogy újra terhes vagyok (van pár pozitív tesztem), de Uh-ra csak hétfőn megyek. Hogy tudnék nyugodt maradni?

Figyelt kérdés
Aki hasonló helyzetben volt/van, hogy győzi le az idegeskedést? Az előző terhességemnél ilyen tájban kezdtem barnázgatni, utána még ez ment hetekig, végül elment a babám. :-( És persze bennem van a félelem, hogy nehogy megint megtörténjen.. lekopogom, eddig még nem volt semmi baj. Tudom, pozitívnak kell lenni, csak ilyen előzményekkel nagyon nehéz! Mit tanácsoltok?
2009. okt. 10. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

(Most ez megint olyan tanács, hogy könnyű mondani, megcsinálni nehéz)


Én egy vetélés után a következő terhességemmel egyáltalán nem foglalkoztam. Nem gondoltam a pozitív tesztre, arra hogy terhes lehetek.

Csak arra gondoltam, hogy mit főzzek holnap, milyen feladat vár a munkámban, kinek mit vegyek karácsonyra. Ahogy eszembe jutott vaolna, azonnal másra gondoltam.

Igy nem is aggódtam (nem is örültem)

Csak 3 hónap után "engedtem", hogy arra gondoljak új babánk lesz.

2009. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Szintén zenész. 10 hetesen mentek el az ikerbabáim júniusban. Most 7 hetes vagyok, de nem tudok felhőtlenül, sőt sehogy sem tudok boldog lenni. Félelem van bennem, habár ez a baba teljesen más jeleket küld, mint az ikrek.

Jövő pénteken megyek UH-ra, azt gondolom azután majd talán lesznek érzéseim is. Pillanatnyilag cefet rosszul vagyok, émelygek, ég a gyomrom, mindentől undorodom, és nagyon fáradt vagyok. Ennyi. Remélem eljön az idő, amikor megint büszkeséget fogok érezni, és boldog leszek.

2009. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én már most tudok örülni a babának, sőt lehet, hogy már túlságosan is beleélem magam, pedig még Uh-n se voltam... De ha megyek is Uh-ra (6 hetesen), utána a 12. hét még nagyon messze van, addig hogy lehet kibírni, hogy ne aggódjam halálra magam?
2009. okt. 10. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már egy vetélésem, és én tudok örülni, mert Ő itt van, egy másik baba, szerelmünk gyümölcse.

Örülj te is, új terhesség, új esélyek!

7 hetes

2009. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: örülök nagyon, csak félek is...
2009. okt. 12. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!