Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szüzesség elvesztése, vajon...

Szüzesség elvesztése, vajon lesz a baba belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Amerikában vagyok és lefeküdtem egy emberrel életemben először, és ne védekeztünk!

Nem szedek fogamzás gátlót, de igazából nem is volt igazi sex mert annyira fájt, hogy útközben 3szor is kivette. Nagyon sokat ittam és nem emléxem, hogy mikor ment el vagy egyáltalán el ment v sem! :S

Tudom h nagyon hülye vagyok, kérlek szépen ezt ne ismételgessétek majd!:)

Remélem itt is kapni aránylag olcsóért esemény utáni fogamzásgátlót. Mit gondoltok mind erről!?

Ha valaki tud .....várj a jó tanácsokat! :S:S:S


2009. aug. 24. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

mikor feküdtetek le?

úgy értem, eltelt azóta 72 óra?

2009. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
73%

3 napod van rá,hogy bevedd... :D

Vagy marad az abortusz ha igen... :)

Amúgy megérdemelted ;) Ennyi :D Majd meséld büszkén a jövendőbeli barátodnak,hogy te így vesztetted el :)

Csak szegény gyereket sajnálnám,ha lenne belőle...

Lehet lepontozni nem érdekel ,de nem fogok jópofizni ... :)

2009. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Amerikában vagy és innen Magyarosrszágról mi mondjuk meg neked hol van sürgősségi ellátás?

Tényleg elég huzatos vagy

2009. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
kérdések írása helyett én a helyedben hanyatthomlok szaladnék orvoshoz az esemény utániért(minél később veszed be annál kevésbé hat) és nem azon aggódnék hogy olcsó-e vagy sem, mert enélkül hatalmas nagy szarban vagy jelenleg. gondolom nyári munkán vagy, ha hazajöttél csinálj tesztet és készülj fel a legrosszabra.
2009. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Az biztos, hogy nem lehetsz nyugodt. Én a helyedben már rég dokihoz mentem volna, még ha házi doki is, de tud segíteni, legalább megmondja, hogy hova kell menni ilyen esetben. Biztos nem olyan drága az esemény utána, hogy ne lehessen kifizetni, csak arra kell ügyelni, hogy az előírt 72 órán belül bevedd. Ha már túl vagy az időn, akkor csak reménykedhetsz, hogy nem estél teherbe.
2009. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
sztem KAMUKÉRDÉS mármegint
2009. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
64%
jah,menjen dokihoz.és ha csak úgy lehet elmenni dokioz,hogy előtte kérsz időpontot?ad egy hónap utánra,kb,azt ba*hatod.vegyél tesztet!-.-
2009. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Épp eszű ember nem kérdésben kér tanácsot Magyarországból,mikor Amerikában van hanem rohan az orvoshoz eseményutáni tabiért...arról nem is beszélve h nem azon kéne gondolkoznod h mennyibe kerülhet a tabi.Gondolj bele ha elkésel a tabival akkor mennyibe kerülhet egy gyereket felnevelni,vagy egy abortusz....
2009. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
lepontozók tehettek egy szivességet.
2009. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Szüld meg, állampolgárságot kaphatsz.
2009. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!