Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szüzesség elvesztése, vajon...

Szüzesség elvesztése, vajon lesz a baba belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Amerikában vagyok és lefeküdtem egy emberrel életemben először, és ne védekeztünk!

Nem szedek fogamzás gátlót, de igazából nem is volt igazi sex mert annyira fájt, hogy útközben 3szor is kivette. Nagyon sokat ittam és nem emléxem, hogy mikor ment el vagy egyáltalán el ment v sem! :S

Tudom h nagyon hülye vagyok, kérlek szépen ezt ne ismételgessétek majd!:)

Remélem itt is kapni aránylag olcsóért esemény utáni fogamzásgátlót. Mit gondoltok mind erről!?

Ha valaki tud .....várj a jó tanácsokat! :S:S:S


2009. aug. 24. 12:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
64%
5300 a sürgősségi (Escapelle). Vagy inkább ha vársz mehetsz abortuszra is..
2009. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem Amerikában gyógyszertárban is kiadják. Recept nélkül.
2009. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
NEM VESZITEK ÉSZRE H KAMUKÉRDÉS???
2009. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
miböl gondolod hogy kamu kérdés? amugy meg ha ennyire meg vagy riadva miért nem válaszolsz?
2009. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókat és rosszakat megérdemlem!.....Csak kíváncsi voltam, am ez éjfélkor történt én meg ezt reggel 7kor írtam és 9kor bevettem a gyógyszert konkrétan nem sajnáltam rá a pénzt csak érdeklődtem h kb mennyi mert még életemben nem voltam ilyen közelébe!

Meg vettem bevettem, remélem minden rendben lesz! Köszönöm a válaszokat

2009. aug. 24. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!