Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 3.2lett a nyaki redő...

Akinek 3.2lett a nyaki redő az megcsináltatta az amniocentesis vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Nem küldtek genetikára de rám bízták hogy vállalom e vagy nem, a végeredmény teljesen jó lett a nyaki redő kicsit vastagabb mint kellene, nem tudom mit csináljak, mert féltem a babát és egyébként is nagyon veszélyeztetett vagyok Placenta is fedi a teljes mehszájat
2016. dec. 1. 09:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem 19heten akarják csinálni, jovoheten, de az orvosom lebeszelt, mondván ilyenkor már veszélyesebb és hogy mivel minden érték jó, és hogy ez még nem olyan nagynak számít mivel már 13+4hetes voltam mikor ez az érték volt
2017. jan. 3. 18:11
 12/15 anonim válasza:

Előző vagyok.

Engem is lebeszélt most. Csak az előzmények miatt akartam biztosat tudni. A 3,2 mm tényleg nem olyan sok. Csak ez a protokoll, hogy ilyenkor kromoszómavizsgálatot javasolnak. Én személy szerint nem aggódtam az 1% vetélési kockázat miatt. Csak most azt mondta a genetikus, hogy egypetéjű ikreknél gyakori a vastag tarkó. Reméljük mindkettőnkel minden ok lesz. Drukkolok.

2017. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz gond :)
2017. jan. 4. 17:25
 14/15 anonim válasza:
Megint én vagyok az ikres, megjött a Nifty, negatív. Úgy látszik nálam állandóan előjön ez a tarkóredő mizéria. Drukkolok neked. Szerintem ok lesz.
2017. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ma mégis megcsinaltattam a magzatviz vételt, február 1-én lesz eredmény, remélem minden rendben lesz
2017. jan. 10. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!