Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel kibuktam. Rááltam a...

Ma reggel kibuktam. Rááltam a mérlegre, s 72 kg vagyok,20 hetesen, s 60 kg-val kezdtem. Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Nem eszek sokat, ill. többet mint terhesség előtt, normálisan étkezem. Rengeteg gyümölcsöt, zöldséget eszem. Elevitet szedtem, de már abba hagytam, mert a doki szerint attól csak elhízok. Még csak kívánós sem vagyok, s édességel sem tömöm magam. Hetente egy csoki, vagy szelet süti. Eddig úszógumira s hasra híztam. Mit tegyek hogy ne hízzak ennyit?
2008. okt. 6. 11:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia!Én 65kgról kezdtem és akkor voltam 8hetes,most 75kg vagyok és 35 hetes,nekem a védőnőm azt mondta hogy mozogjak sokat,séta meg ilyenek!Amúgy ne izgulj mert nem tudsz mit tenni ellene,majd leadod szülés után,boldog babavárást!
2008. okt. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok pont 30 hetes és 76 kg ruhástól cipőstől!Nekem is soknak tűnik,de nem tudok mit tenni ellene!Remélem majd szülés után lemegy,rájöttem,hogy ezen most nem tudok változtatni.Bele kell törődnöm!
2010. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!