Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha este...

Miért van az, hogyha este állok rá a mérlegre, akkor mindig vagy 2 kilóval többet mutat, mint reggel?

Figyelt kérdés
Valahogy sokallom a különbséget. Reggel 58 kiló voltam, de most ahogy ráálltam kereken 60. Oké, eszem iszom napközben, de hát wc-re is járok......ennyit tartana vissza a szervezetem? Melyiknek higgyek? Amit reggel látok vagy amit este?
2010. ápr. 3. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
És az nem lehet,hogy rossz a mérleged ?
2010. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném.
2010. ápr. 3. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Nahhh, akkor az én mérlegem is rossz!!!!

Sőt mi több: az első mérésem után ráálltam kb. 10 perc múlva és 10 perc alatt én is 'híztam' 2 kg-t.... :-)))

2010. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Engem teljesen kikészítenek ezek a mérlegek. Oké, látom a ruhámon, hogy fogytam meg már mondták is, szóval elégedettnek kellene lennem, de azért nem ártana tudni a pontos súlyomat is.
2010. ápr. 3. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:

2. válaszadó vagyok:

a mérleg csak hozzávetőlegesen ad adatot, ahogy tapasztalod is (én is). A ruhák a "mérvadóak", az nem olyan, hogy reggel jó, estére szűk :-))))

2010. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne méretkezz napközben! A reális súlyodat reggel étkezés előtt és wczés után mutatja a mérleg. És amit megeszel az nem megy ki azonnal, amit meg megiszol annak sokkal kevesebb százalékát pisiled ki. Én naponta 2,5-3 liter vizet iszok és még a kaja is... rá se állnék este a mérlegre, 2-3 kilóval jó hogy többet mutatna!
2010. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A mérlegeknél sajnos számít a testhelyzet (dőlés), a pozíció, stb.

De igazából a zsírszázalék az ami számít, ezt kellene mérni (lehet már egyszerűen). Én pl. ha sokat sportolok, akkor izmosodok, de nem fogyok.

2010. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megiszol 3 l vizet, akkor 3 kg-mal több leszel. Mégse pisilsz 3 litert...
2010. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz a mérleged,a reggeli mérekezés a pontos.
2010. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! =)
2010. ápr. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!