Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma reggel álltam mérlegre és...

Ma reggel álltam mérlegre és kicsit kétségbeestem. Kb.10 kilót kéne fogynom. Tartósan szeretnék. Szerintetek mennyi idő alatt lehet leadni?

Figyelt kérdés

Mi az a módszer ami szerintetek biztonságos? Koplalni tudnék, de akkor sokkal hamarabb visszajön.

Köszi


2010. febr. 3. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
5 hónap alatt tartósan lemegy, 1 kg/2 hét. előbb nem érdemes, mert akkor könnyen visszahízod!
2010. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam, hogy 1 kg/hét a normális. Napi ötszöri étkezés úgy, hogy reggelire kalóriadúsabb kaját eszel, a vacsit viszont tudd le legkésőbb este 6-ig. Igyál sokat, nálam a citromos zöldtea jött be, az begyorsítja az anyagcserét. Igazából azt kéne megtudni, hogy te milyen kajáktól hízol. Mert én pl. ha belekezdenék egy Atkins diétába, akkor garantáltan híznék tőle. Viszont én se az édességektől, se a péksütiktől nem hízok egy dekát se, a húsoktól annál inkább.
2010. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van. 1 hét/ 1 kg a normális.

Sok zöldséget , gyümölcsöt és fehérhúst egyél. PL. csirkemell, hal. A többit felejtsd el.


Napi 30 perc kocogás + heti 2-3 alakalom torna mellé.


1 hónap után jobban fogod érezni magad, a lényeg, hogy a cél lebegjen a szemed előtt. Erős vagy, kitartó, menni fog.

2010. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fél kg/hét az egészséges.

Norbi módszere jó, vedd meg az egyik könyvét. Update cuccokra költeni egy vagyont hülyeség, de maga az elmélet jó. Én 8 kilót fogytam vele, a húgom 15-öt.

2010. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szerintetek több kilóból (kb.76) könnyebben fogy az ember?
2010. febr. 25. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:
az én véleményem az hogyha lefyogysz akár gyorsan is, akkor a gyomor összeszűkül és nem feltetlen hizod vissza, de azért persze vigyelni kell. 2 hét alatt 2 kg ot lehet úgy fogyni ha este nem eszel 5 után.
2010. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 10 kg-mal küzdök. Nincs kedved egy társhoz, akivel msn-en minden nap beszámolsz a leadott kilókról, ételekről, edzésekről?

Én ilyet keresek. Együtt könyebb.

2010. febr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Butaság, 2 hónap alatt leadható 8 kg.

Heti 1 kg.

Csak zöldség, gyümi, csirkemell, hal.

Semmi cukor , kenyér, tészta, este 6 után nem evés.

Edzés: napi kocogás


Lemegy.

2010. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy teszel, ahogy az utolsó írta, lemegy, de visszajön, amint elkezdesz enni megint rendesen. Ne hagyd ki a kenyeret, délelőtt kicsit bőségesebben lehet enni, nem véletlenül mondják az öregek, hogy reggel királyként délben mittudom én földesúrként este meg szegényemberként kell étkezni, na de nem zsíroskenyeret, csak kevesebbet...estére tartogasd a párolt cuccokat és hat után csak igyál.
2010. febr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

0:17-es vagyok:


Igen, visszajön, ha ő csak csinál egy 2 hónapos kúrát, aztán megint nekiesik a húsosfazéknak. De akkor mi értelme van? Ha nem tartósan váltunk, örökké probléma lesz a túlsúly, egészségesen kell élni.

2010. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!