Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtippelnétek a babám nemét?

Megtippelnétek a babám nemét?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok és 25 éves.

A pároméknál 2 fiú egy lány van.

Nálunk 3 lány.

Anyáéknál 2 lány,apáéknál 2 fiú.

Az uh-on a duzzanat talán lányt mutat,de lehet hogy a herék,csak még nem szállt le.

Nem tudom mikor fogja magát megmutatni,4D-re pedig még nincs időpontunk.


2010. ápr. 28. 21:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
49%
te most félsz, azért kiabálsz? istenem...
2010. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem kislány, ha még nem biztos benne a doki :)

A kisfiúkat általában előbb fel lehet ismerni, mert ha herék nem is látszanak még totál tisztán, na de kis kukac azért már igen :)

2010. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
17%
IGEN!! hogy az is felfigyeljen az írásomra aki elsiklott volna felettem... :-D csakhogy "egyesek" tudják mi az oka a kérdés kiemelésének!
2010. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem lány.
2010. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem fiú, de ezt csak 50%-ig merem biztosra mondani:)
2010. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
60%
kedves 9.53-as! Szerinted kit érdekel, hogy fiad vagy lányod lesz(merthogy állításod szerint ezért emelted ki)Nem is ismerünk, azt hiszed valaki nem tud aludni, ha nem tudja meg! Bocs hogy ilyen stílusban írok, de már az agyamra mennek a bárgyú emberek!!!!!
2010. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
54%
14:01-es, nem éri meg a fáradtságot, valakinek itt zajlik az élete...
2010. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
15%

szerintem legyen az amit te szeretnél!



kedves utolsó két válaszoló!


engem érdekelt hogy a másik kérdezőnek fia vagy lánya lett, mert én is benne voltam a játékban. ha nektek nem tetszik, nem kötelező bele nézni, elolvasni. de látszik hogy végig sem olvastátok...jellemző. én vártam a jelentkezését, igaz jövőhétre ígérte, de hamarabb kiderült! s örülök neki hogy a babával sincs gond! senki sem mondta hogy nem tudna bárki is aludni. én viszont gondoltam rá, mint szimpatikus emberre....csak tudnám az ilyenek mi a francnak szólnak bele olyanba amihez semmi közük!

2010. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, szívemből szóltál. A két kedves embernek jó, hogy nem itt zajlik az élete, de azért arra mindig van idő, hogy egy őket nem érdeklő kérdésre odaírják, hogy őket nem érdekli. Mintha az oviban lennénk, komolyan. És akkor ki a bárgyú? Aki jó fejként belemegy egy ilyen típusú játékba, és ismeretlenül is együtt izgul a kérdezővel, vagy az, aki azért jön ide kommentálni a kérdést, hogy kifejtse, mennyire nem érdekli az egész? Ugyan nézzetek már magatokba, nevetséges, amit csináltok.
2010. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
63%
kedves két utolsó, még nem olvastalak végig, majd ezután, egyelőre csípőből reagálnék. nekem a nagybetűs ordibálással volt bajom, bár lehet, hogy töritek a magyart és ezért megy nehezen a szövegértés.
2010. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!