Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtippelnétek a babám nemét?

Megtippelnétek a babám nemét?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok és 25 éves.

A pároméknál 2 fiú egy lány van.

Nálunk 3 lány.

Anyáéknál 2 lány,apáéknál 2 fiú.

Az uh-on a duzzanat talán lányt mutat,de lehet hogy a herék,csak még nem szállt le.

Nem tudom mikor fogja magát megmutatni,4D-re pedig még nincs időpontunk.


2010. ápr. 28. 21:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Hát szerintem fiú. Vagy lány.:-D Reméljük a kettő közül valamelyik.
2010. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
74%
50 - 50 %, de sztm kislány lesz, ha az uh-n nem látszott, legalábbis nálunk így volt, 24 hetesen még csak találgatták, hogy valszíű, hogy kislány, és az is lett :)
2010. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
74%
Igen nagy valószínűséggel ez a két variáció lehet. Vagy fiú vagy lány:D Akkor lesz biztos ha megszületik, addig fő a türelem és boldog babavárást!
2010. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
59%
szerintem kisfiú:D
2010. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
22%
úristen, ez tényleg egy lényegretörő kérdés!!! Szerintem ez az oldal nem erre van!!
2010. ápr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
22%
És az a legszörnyűbb, hogy egy idő után majd ki is emeli a kérdést! No komment..
2010. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem tetszik a kérdés, nem kell elolvasni. Ezen az oldalon bármit meg lehet kérdezni, ha a kérdező ezt szeretné, akkor nem kell beleszólni. Nem becsali kérdést tett fel, hanem egyértelműen kérdezett, vagyis ha valakit nem érdekel, akkor miért foglalkozik a kérdéssel? Nem kell időt tölteni a válasszal, ha csak leszólni tudjátok. Amúgy szerintem is kisfiú:)
2010. ápr. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
44%

KISLÁNY EGYÉRTELMŰEN (szerintem)


18 hetes km.

2010. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Kedves 7:24-es, reggelre törölték a kérdező egyik kommentjét, nem volt túl szalonképes. Nos ezért a felháborodás.
2010. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
31%

kislány :-)


VÁLASZOLOM AZOKNAK AKIK KIFOGÁSOLJÁKA KÉRDÉST, HOGY IGEN ÉN EMELTEM KI A MÁSIK EHHEZ HASONLÓ KÉRDÉST!!!!!!! MIVEL EGY JÁTÉKNAK SZÁNTAM ÉS ELÉG SOKAN ÍRTAK, MEGKÉRTEK HOGY EMELJEM KI A KÉRDÉST HA MEGTUDJUK A PICINK NEMÉT...ÉS EZÉRT EMELTEM KI, S HA ELOLVASTAD VOLNA AKKOR TUDNÁD EZT IS!!!!!


IGAZA VAN AZ ELŐTTEM SZÓLÓNAK, NEM KÖTELEZŐ MEGNYITNI A KÉRDÉST, NEM KÖTELEZŐ VÁLASZOLNI SEM! VAGY IRIGYKEDSZ A SOK HSZ MIATT???? A TE KÉRDÉSEDRE NEM VÁLASZOLNAK ANNYIAN????!!



A KÉRDEZŐ KISMAMÁNAK GRATULÁLOK ÉS KÍVÁNOM LEGYEN SZÉP EGÉSZSÉGES BABÁJA...HA VAN TITKOS VÁGYA A NEMÉT ILLETŐLEG, HÁT TELJESÜLJÖN! :-D

2010. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!