Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pms es tünetek vagy mi ez?

Pms es tünetek vagy mi ez?

Figyelt kérdés
11+3napos vàrandós vagyok,2napja egy idegbeteg vagyok pont mint mielött meg jön csak ez fupla stressz dózis.Mièrt mitől lehet ez mit tehetek ellene.már nehezen viselem sajàt magamat

2016. nov. 10. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi csak a hormonok. Velem is volt ilyen,volt,hogy majd felrobbantam de nem tudtam megmondani miért. Minden idegesített. Aztán szép lassan elcsitult,jött egy bőgős időszak,képes voltam egy reklámon is elpityeredni. N tudom szedsz-e magnéziumot,de az segít kicsit ellazulni,nem leszel ilyan stresszes. 18hkm
2016. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet,magne b6ot szedek meg folsavat.

Nálad körülbelül mennyi ideig tartott? Nagyon nehezen viselem pedig "csak" két napja van ez az állapot.

2016. nov. 10. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, ,kb 26 hetesen múlt el nekem...mindenkibe belekötöttem, semmin nem volt jo. Azt mondtak hogy húzzák meg magam egyb sarokban, es jobb ha meg sem szolalok....😃😃😃😃 kb ennyire voltam ideg roncs . Magamon is eszre vettem mindig rájöttem hogy nem vagyok normális... A végére vissza jott...😕
2016. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

11+4 napos vagyok, de ugyanígy érzem magam... Pont tegnap sikerült kibőgnöm magamból, egy kicsit jobb lett. :) Illetve magnéziumot váltottam, mert úgy éreztem a napi 3x2 Magne B6 kevés.

Meg nekem tovább nehezíti a dolgot, hogy van egy 7 éves lányom és egy 2 éves fiam... Sajnos sokszor rajtuk csattant a dolog, ezért váltottam magnéziumot!

2016. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,hatalmasakat nyelek én is hiszen van 3gyerköcünk de egyikükkel sem volt ekkora mértékű a stressz bennem.Vettem magnéziumot megpróbálom remélem segít !
2016. nov. 10. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! :) Jól értelmeztem 4. terhesség? Jajj de irigyellek! :) Mi is négy gyermeket szerettünk volna de sajnos nem lehet,így most utolsó terhességemet élvezem! :)

Kitartás! Azt mondják a hormonok jönnek mennek, talán jobb lesz! De a magnézium váltás nálam csodát tett!! :) Pedig első két terhességemnél is Magne B6-ot szedtem, akkor elég volt, most nem...

2016. nov. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!