Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó hetekben Ti is...

Az utolsó hetekben Ti is többet vitatkoztok a párotokkal? Több szeretetre vágytok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem is vitatkozunk,de kezd nagyon elfogyni a türelem mindkét részről.Én nagyon nyűgös vagyok,Ő meg próbálja ezt tolerálni,kisebb-nagyobb sikerrel.Szerintem ez normális...
2010. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én az utolsó hetekben kisebb hasra,kevesebb súlyfeleslegre és egy kis alvásra vágytam.A viccet félretéve.Több szeretetre vágytam.Talán meg is voltam ijedve a szülés miatt is.És sokkal érzékenyebb is voltam.ha nem úgy szólt hozzám már bögtem.
2010. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem veszekszem vele többet, de idegbajosabb vagyok. :) szerintem ez már a "vég" hogy minden rendben menjen, okés legyen minden, izgulunk, félünk, stb. Hormonok vagy ki tudja mi. 36+3 hetes kismama :)
2010. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nikcsi ***** válasza:

En tiszta hulye voltam, foleg a masodikkal egy kisgyerek mellett. De tuleltuk, hala parom szelektiv hallasanak es turelmenek. :)

Szules utan azonnal elmult az idegbaj, sokkal nyugisabb vagyok mint valaha.

2010. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!