Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ikeán kívül pesten hol...

Az ikeán kívül pesten hol tudnék olcsón babadolgokat venni?

Figyelt kérdés
24hetes vagyok,még semmit nem vettünk a babóna.Kb 3hét mulva megyünk pestre az ikeába,mindent amit lehet megszeretnénk neki ott venni,(bár kétlem hogy minden lesz egyhelyen)de megszeretném kérdezni,hogy esetleg van e még valami ilyesmi hely pesten ahova érdemes lenne elmenni még,ha már egyszer úgyis felmegyünk.?És ha igen,pontosan merre található,mert miskolciak vagyunk,bár laktunk pesten pár hónapot,de azért akkor se vagyunk nagyon képbe ott..:)Köszönöm ha segítetek!
2010. ápr. 25. 21:15
 1/5 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Keress rá a Bippa kft oldalára,szerintem nagyon jó áron vannak náluk a dolgok.Mindenféle dolgot megtalálsz.

33 hetes km

2010. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Énis ajánlom azt a helyet(Bippa Kft),mert mi 200km-t tettünk meg,de megérte,és ott megvettünk mindent.
2010. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a helyet ajánlom, mi itt vásároltunk. Minden sokkal olcsóbb, mint máshol. [link]
2010. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem érdemes megnézni a Mária Bababoltot a XIII. ker. Visegrádi utcában. Tényleg diszkont árakon lehet minőségi holmikat venni és a bababútortól a felszerelésen és a babakocsin át a ruhaneműig mindenük van. Ráadásul segítőkészek! :)

[link]

2010. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Megfogjuk nézni ezeket,legalábbis remélem:)
2010. ápr. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!