Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Varandos kismamak, amikor...

Varandos kismamak, amikor megtudtatok, hogy kisbabatok lesz, milyen kerdesek foglalkoztattak a legjobban?

Figyelt kérdés
Elso terhessegre gondolok.
2010. ápr. 24. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Igazából csak annyi, hogy ugye minden rendben lesz-e a baba egészségével és meg tudunk-e teremteni neki mindent anyagilag :)

26 hetes kismama

2010. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem rögtön a szülés, mert nagyon féltem/félek tőle.

Most vagyok 32 hetes, de ez a mai napig nem múlt el.

2010. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy öszinte legyek, én kicsit megijedtem...és az elsö kérdés, ami megfordult a fejemben: "most mi lesz?"

egy 6 hónapos kapcsolattal a hátunk mögött, ráadásul a turizmusban dolgozom, ezért mindig azt hittem, télen lesz babám és az augusztus nagyon nem az :-)

viszont azóta, hogy tudom, hogy van:IMÁDOM!!!

2010. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A terhességem alatt az, hogy egészséges legyen, mert veszélyeztetett voltam, és sokat kellett feküdnöm. Amikor megszületett, hogy jó anya leszek e, megbírkózom e a rám váró feladattal, felnőttem e egy ilyen kisbabához és a felelősséghez. Most lassan 2 éves, de igazából a kérdést mindennap felteszem: jó anya vagyok, vajon elrontottam valamit, aztán rájövök, semmit sem csinálnék másképp! :-) És imádom őt a világon mindennél jobban! :-)
2010. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2010. ápr. 24. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!