Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyáron is terhes kismamik,...

Nyáron is terhes kismamik, mire kell majd vigyáznunk ha itt lesz a nyár?

Figyelt kérdés
Aki volt már nyáron kismama az is írna tapasztalatokat.Minden érdekel.Köszi
2010. ápr. 23. 11:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
7%
Jaj Istenem, mégis mire kéne vigyázni? Arra amire akkor is, ha nem vagy terhes, ne misztifikáljuk már agyon a várandósságot!
2010. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
:(
2010. ápr. 23. 15:54
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

kedves utolsó...nos elárulom neked hogy mikor nem voltam terhes tettem arra hogy mennyire van meleg, nem ittam csak akkor ha megszomjaztam. nem hűtöttem magamat hideg kendőkkel,e gyszerűen lenyomtam egy jéghidek akármit. ha nyaralni voltunk délelőtt kifeküdtem a napra és csak délután öt körül mentünk haza a szállásra.


ha nem tetszik a kérdés, nem kell válaszolni. ha érdemben nem tudsz segíteni, akkor legalább ne szólj érdemtelenül.

2010. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Csak annyit tennék hozzá hogy 50 faktoros arc naptej a pigment foltok elkerülésére, nekem nem szóltak időben, így van foltom!
2010. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14:28-as válaszolónak küldtem a :( jelet Ha nem tudsz értelmes választ adni mert fogalmad sincs a dolgokról akkor inkább ne látogasd a fórumot meg a kérdéseket se nézegesd felesleges!Csatlakozom az előttem válaszoló véleményéhez.
2010. ápr. 23. 19:59
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Milyen dolgokról nincs fogalmam, te nagyon művelt? Hogy nyáron alapból sok folydék, fényvédő stb. Ilyen "értelmes" kérdéseket teszel fel, milyen választ vársz? Sajnálom szegény gyereket, majd egyfolytában ide fogsz írogatni, hogy most hogy kell szoptatni, fürdetni, meg miért sír? Nevetséges.
2010. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
41%
De sötét vagy :D
2010. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki.Egyébként ez nem egy olyan fórum ahol veszekedni szoktak , meg bunkó beszólásokat tenni.A babámról meg te ne írogass, hogy sajnálod ,mert ehhez nincs jogod.Ne írj a kérdésem alá mert legközelebb már arra sem méltatlak, hogy válaszoljak.Csak meg kell nézni hány %-ban adsz értelmes válaszokat ez tükrözi az értelmi szintedet, és nem csak én hurroglak le.A többi válaszolónak üzenem ,hogy nagyon köszönöm a válaszokat sokat segítettek és bocsi hogy a kérdésemre volt egy rossz válaszadóm.További szép estét nektek !
2010. ápr. 23. 20:58
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszi 20:50-es egyetértek .
2010. ápr. 23. 21:02
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

:)))))))))))

Jaj,jaj mit csináljak jön a nyár? Úristen meleg lesz, és sütni fog a nap. Segítsetek! Jaj, sötét aki mondja:)))))

2010. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!