Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hét körüli kismamák, hogy...

36. hét körüli kismamák, hogy érzitek magatokat? Vann ak görcsök? Alvás még megy?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 09:18
1 2
 11/11 Családom válasza:
Sziasztok. Én a 36.hétben vagyok. A második kisbabámmal. Nagyon várom már ,hogy megszüljek,mert már alig birok a fájásokkal ,görcsökkel. Azt mondták ilyenkor már a gyereknek le kéne álnia a mozgással ,de ő még rosszabb mint szokott. Readásul kis fiú a fiúk meg lustábbak is. Napok ota nem fáj a derekem ,de a tágulás kibirhatatlan nagyon kezd fájni a gátam és a medencém meg az izületeim. Aludni még tudok sőt szinte még túl sokat is alszok olykor. Csak az erőteljes görcsöket nem tudom hova rakni ,mert az első terhességemnél nem voltak ilyenek az elsőt úgy nevetve kihordtam.Sajnos ez most nem olyan!
2019. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!