Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hét körüli kismamák, hogy...

36. hét körüli kismamák, hogy érzitek magatokat? Vann ak görcsök? Alvás még megy?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok 35. hetes és még talán csak egyszer éreztem enyhe gőrcsőt! Az alvás nehéz mert este már nagyon fáj a hátam! A baba mozgása elég erőteljes,de ez sem okoz fájdalmat, csak ha elalszik úgy, hogy a bordám alá benyomja a kis lábát! Engem inkább az idegesít, hogy az egyik héten teljesen jót mondanak, utánna meg valami sose tetszik nekik! Most az áramlat vizsgálat eredménye nem volt az orvosom számára meggyőző!

Neked hogyan telik a vége!?

2010. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én már iszonyatosan nehezen viselem. Aludni nem tudok, mert vagy görcsölök, vagy arra ébredek, hogy fájnak a végtagjaim, a gerincem a hátam.Olyan, mintha húznák szét a csigolyáimat. Ilyenkor csak a fürdő az ami ellazít, ha viszont fürdök utána teljesen felébredek...:S Egész éjjel fájdalmaim vannak, és álmomban nyöszörgöm, ezt párom is tanúsítja, mert szerencsésen felnyöszörgöm őt is. Gyakran kelek arra, hogy fáj a csípő csontom, mert elfeküdtem, és át kellene fordulni a túloldalra, de nem megy, mert a csuklóm é a karom is iszonyatosan fáj...:(

Remélem hamarosan szülni is mehetek, mert a görcsökön túl ez az állandó mindennapi fájdalom elviselhetetlen. Úgy érzem sosem tudok pihenni. Állandóan fáradt vagyok, és kimerült...Első babámmal nem kínlódtam ennyit, mint vele.

2010. ápr. 22. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok 35+4 napos vagyok én is sokat szenvedek.a csipőcsontom nekem is nagyon sokat fáj éjjel plusz a derekam kezem lábam tiszta viz.jó hozzá járul 20kg ot hiztam eddig de annak a fele viz sajnos igy a légzés is nehéz sokszor éjjel na meg az állandó gyomor égés a nyelőcsövem lángol éjjel nappal.szeretnék már szülni menni de attól meg akkor a rettegés fog el titeket nem?
2010. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok!36+3hetes vagyok,én is várom illetve félek a szüléstől.Nekem nincsenek görcseim,viszont a derekam hátam sokat fáj.Kijött rajta a terhességi kiütés is ami nagyon nagyon rossz,apró kis pöttyök,iszonyatosan viszketnek.A vérnyomásom is vacakol,remélem emiatt nem kell befeküdnöm a kórházba,majd holnap tudom meg.Ti kértek fájdalom csillapitást a szüléshez?
2010. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok sorstársak!


Nekem minden este 7kor elnyom egy ideget a jobb combtövemben annyira hogy megmozdulni nem tudok.iszonyat féjdalommal jár. ez tegnap előtt éjszakára tolódott. az az éjjel maga volt a horror. mensi előttien fájt megállás nélkül a hasam alja, de nem keményedtem. aztán a derekam is.a mostani éjszaka viszont abszolut panaszmentesen telt!


De általánosságban elmondhatom hogy fájnak a csontjaim mikor fordulok néha nagyon nehezen megy, akkor meg elkezd boxolni a kiscsaj hogy neki nem jó, és visszafordulok a korábbi oldalamra ahol már a fülemet is elfeküdtem! :)


Ki hol fog szülni hamarosan?

2010. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy a csípö fájás az a vas hiánynak tudható be, mert nekem is volt rá példa! A hátfájástól való nyöszörgéssel nem vagy egyedül kérdező kismama, én is nyögök még álmomból is van, hogy felkelek a saját hangomra!

De az estén kívül semmi más bajom nincs, egész nap fárasztom magam, sőt még a korán keléshez is hozzá szokattam magam(bár ez lehet, hogy a tudat alattim miatt van, hogy legalább éjjel aludjak)!

2010. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi 36+6 hetesek vagyunk. Én az elmúlt egy hétben kezdtem egyre rosszabbul viselni a várandósságot és most kezd egyre terhesebbé válni. :) De igyekszem vidáman tölteni a napjaimat. A tüdőm néha nagyon szúr, de pihenés után elmúlik. Aludni szerencsére tudok, csak reggel én is 6kor kelek. Szinte kivet az ágy. Egyébként tök jól vagyok és próbálom élvezni még a hátra lévő rúgásokat :). Tatabányán fogok szülni.
2010. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én Fehérváron fogok szülni, már alig várom, hogy mehessek! Én is parázom a szülés miatt, de már nem érdekel. Szeretnék túlleni rajta, mert ennél a kínzásnál, hogy se éjjelem, se nappalom bármi jobb lehet! Szeretnék már egyszer aludni, nyugodtan, hogy nem a saját nyögéseimre ébredek, amiket álmomban ejtek meg...:) Igen, én is felébredek rájuk..:) Tök ciki...

Ráadásul én nagyon félek attól, hogy megint egy hatalmas babát fogok szülni....Első bébim is 4300g volt, és hasonló nagyra számíthatok most is... Pedig nem ettem mindenféle terhesvitaminokat.(gének)

2010. ápr. 22. 15:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Ma vagyunk 36 hetesek. Aludni nagyjából még tudok, csak megfordulni ne kelljen, mert akkor olyan érzés tör rám, mintha szét akarnék szakadni. A szeméremcsontom veszettül szúr, olyan, mintha kést forgatnának benne. Érdekes, minden nap takarítok, felmosok, főzök, mosok, tergetek, az nem jár olyan fájdalommal és kín szenvedéssel, mint az, hogy jobb oldalamról a balra forduljak.

Görcs. Nincsenek görcseim, talán egyszer volt jósló fájásom, egyik este, kb 5 percenként nagyon enyhe kellemetlenséget éreztem a pocakomban, kicsit mintha keményebb is lett volna, de ijesztő sem volt. Parás vagyok nagyon...

Nagyon várom, hogy megszülessen a kisfiam, ez az utolsó pár hét már rémálom, ami főleg annak köszönhető, hogy magasabb lett a vérnyomásom, és vizesebb a bokám. Toxémiás nem vagyok hál Istennek, a laboreredményeim tökéletesek, csak maradjon is így!


A baba dolgai el vannak rendezve, kimosva, kivasalva, 98%-ban mindene megvan, ami meg nincs, az a férjem resszortja. A kórházi csomagom jövő héten lesz bepakolva, vasárnap kapok szoptatós melltartót meg olyan hálóruhát, ami alkalmas a kórházra. A babának már most össze tudnám pakolni... volatképpen ki kell venni a kisszekrényből és már meg is van.

2010. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36+1 hetes vagyok.aludni már kb 3 hete nem tudok rendesen,és ez egyre rosszabb.pár napja vannak jóslóim,de nem vésze.vérnyomásom vacakol,23. hét óta vizesedem.nem bánnám ha két hét múlva már megszülnék.
2010. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!