Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MMR oltást kapott ma a 15...

MMR oltást kapott ma a 15 hónapos manóm. A doki azt mondta, lehet majd magas láza, mert enyhe formában jelentkezhet a kanyaró. Ez nem fertőző? 9 hetes kismami vagyok és nem voltam kanyarós.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elvileg nem, én is várandós voltam, amikor a nagyfiam megkapta és nagyon lázas is volt, de semmi egyéb tünet nem volt. szerintem nem élő vírus, és nem ferőz, én nagyon közel voltam hozzá, rám nyálzott az arcomba, amikor nagy nehezen elaludt. szóval, ha így nem kaptam meg, akkor sehogy nem lehet.
2010. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez furcsa. Az én fiam ezt az oltást 1 hete kapta meg, az orvost azt mondta, hogy lázas egész biztos nem lesz tőle, csak 10 nap után jelentkezhetnek kiütései amit Fenistil cseppel lehet kezelni.
2010. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem mondott ilyet a doki, és nem is volt tőle semmi baja.
2010. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne mfertőz mert nem a betegség jön ki rajta hanem egy legyengitett vagy elöllt virusra az ő reakcioja egyébként nálunk is azt mondták az ég világon semmi nem lesz várható mi még nem kaptuk meg
2010. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a lányom megkapta a 15 hónapos oltást, nekünk is mondta a doki, hogy lázas lehet (nyolc nappal később lett is 39,5 a láza két napig) és hogy pöttyös is lehet(pöttyök nem lettek). Mivel én is terhes voltam megnyugtatott, hogy ez csak oltási reakció, nem fertőző. Ne aggódj.
2010. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is terhes voltam, mikor a legkisebb kapta a 15 hónapos oltást. Nem fertőző, rád nézve nem veszélyes, viszont lehet, hogy a gyerek megszenved vele. Mi nagyon megszenvedtünk: magas láz, kiütések több napig...
2010. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!