Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma az orvosnál 140/80 volt a...

Ma az orvosnál 140/80 volt a vérnyomásom, azóta többször mérem és itt mozog, ez mennyire lehet veszélyes?

Figyelt kérdés

Elmentem laborba is holnap lesz eredménye,eléggé ideges vagyok,eddig nem volt a vérnyomásommal probléma.Mondjuk fájt a fejem is lehet fronttól,nem tudom ez is befolyásolja a vérnyomást?A pocakom hetek óta feszül fáj felül a borda iv alatt,attól is tartok nem e a májammal van valami,vizesedni minimálisan vizesedem.

Volt valaki hasonló helyzetben?36 hetes vagyok.


2010. ápr. 20. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
NE idegeskedj, annál rosszabb. Én a 34. héttől kórházban voltam ez miatt. Persze nekem sokkal magasabb volt. Ha esetleg magas is, írnak rá gyógyszert. Már eléggé a finishben vagy, nem hiszem hogy nagy gond lesz.
2010. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne is mondd. 35+5 hetes vagyok, küzdök a vérnyomással rendesen. Alapból magas, de most gyógyszer mellett is elemkedett, így vagy emelek az adagon, vagy nemtudom. Holnap beszélek orvossal, mert nem mindig olyan magas, tegnap nem ment 140 alá, 146/80 körül volt, ma meg nem ment 135 fölé... ideges vagyok emiatt, de nagyon.
2010. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat,ma is mértem kétszer ma 140 alatt volt valamivel,majd később beszélek az orvossal ez ügyben.Inkább a labortól félek,hogy az milyen lesz,sok rosszat hallottam a májzavarokról,remélem nálam nem ez áll fent.
2010. ápr. 21. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 20 hetes, s folyamatosan ingadozó a vérnyomásom:S plusz a szívem meg van kergülve:S átlag 130-140/perc.

Én mivel hol magas hol alacsony a vérnyomásom, igy nem kapok rá gyógyszert, terhességnél használatos nyugtatót kaptam , mert nem tudnak mit csinálni vele:S

Nyugtasson meg hogy már nem sokára vége:)

2010. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!