Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 140 a vérnyomásom 11...

Ha 140 a vérnyomásom 11 hetesen az nagyon veszélyes?

Figyelt kérdés
Nem mindig annyi, szerintem csak a fáradtság és a munkahelyi stressz okozza. Lehetséges ez? Az a baj, hogy még nem mehetek táppénzre, ezt a hónapot le kell dolgoznom. Mit tehetek ellene?
2008. márc. 5. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is nagyon vigyázz magatokra!Kevés stressz, fűszerszegény ételek, sok pihenés.Én 130-al vittem végig.3 hónaposan mentem táppénzre és csak azt bántam hogy nem hamarabb.A baba jelzi hogy pihenned kellene!Minél hamarabb menj táppénzre.Egyébként a magas vérnyomással az a gond hogy a baba megfulladhat(én így tudom)A tiéd egyenlőre csak jelzés értékű, de vedd komolyan.Pihenj sokat!!!
2008. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
140/90 felett kell odafigyelni, és akkor ha rendszeres.Ha mint írod nem mindig annyi, nem kell megijedni,az orvos tudja mikor kell gyszert felírni.Ettől a nyomattól a babának nem lesz semmi baja, a védőnőd meg úgyis mindig ellenőrzi, és ha kell sűrűbvben nézni úgyis szólnak, szval nyugalom, és ha tudod kerüld a stresszet, és ne a munkahelyede4t nézd soha, hanem magatokat.Boldog babavárást!
2008. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2008. márc. 5. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!én az eljén 120/80-nal voltam 8 hónapos korig elértem a 9hónapot és felszökött a vérnyomásom!!nekem is 140-re mint neked!!ez azért is volt mert már nem volt sok hátra a szülésig és izgiltam!!a másik hogy akinek magas a vérnyomása azt császározni fogják!!engem is ezzel vigasztaltak!!de végül is az orvosom mondta hogy ez még nem olyan magas ha már 160 lenne már az nagyobb baj lenne!!csak az neked a másik hogy még te nagyon az elején tartasz !! próbálj meg pihenni mert erre neked is szükséged van meg a picinek is!!üdv grat a babához!
2008. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!