Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 honap alatt 8kg? nem veszély...

1 honap alatt 8kg? nem veszélyes? Pénteken megyek orvoshoz, hát kiváncsi leszek, hogy mit mond. A vérnyomásom, nem tudom még mennyi, majd ott megméretem, eddig alacsony szokott lenni.

Figyelt kérdés
24 héten 55kg.voltam,most vagyok 28.ik hétben 63.szerintetek?
2009. okt. 6. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nemtudom, kicsit sok szerintem. Én 2 hónap alatt szedtem fel 8 kg-ot, előtte semmit, most vagyok 27 hetes, de engem így is leszúrt a védőnő, és szénhidrát szegény diétát javasolt...

A vérnyomásom 100/60 a kezdetek óta.

A terheléses cukorvizsgálatod eredménye milyen lett? Mert ha az jó, akkor úgy gondolom túl nagy baj nem lehet, maximum szülés után lesz nehezebb leadni a kilókat.

Azért kiváncsi vagyok mit mond az orvosod, megírod majd?


Kellemes babavárást:)

2009. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 hete voltam cukorvizsgálaton,éhgyomorra 3,6,cukros lötyi után,5,6.szóval azzal nincs gond.én a toxémiátol tartok jobban.de eddig folyamatosan hiztam,havi,2-3 kg-kat.most nem tudom,miez hirtelen,és még mi lessz.még az utolso 3 honap.de végülis mindennap édességet eszek az étkezések között,de ezt most megprobálom elhagyni,remélem sikerül.
2009. okt. 6. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 1. gyermekkel sikerült 5 hét alatt a 8 kiló:)Vizeletem rendben volt(sem fehérje sem genny..)és a vérnyomás is !Összesen a végére 23 kg jött fel,a védőnő riogatott mindennel,a doki azt mondta rendben vagyok:)Júniusban világra jött Levente és én márciusban 24 kg mínuszban voltam:)))A szopi segített leadni mindent!!!!A lábaid nem dagadnak?Talán vizesedni kezdtél!Egyél almát az vízhajtó!!!Egy barátnőmnek almanapokat javasolt a doki és bevált!Amúgy én elég keveset mozogtam akkor és mindent megettem ami elém keveredett:)
2009. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!