Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tobb napja nem tudok aludni....

Tobb napja nem tudok aludni. Hulla faradtan megyek dolgozni. Adnatok tanacsokat az allitolag ilyenkor elofordulo alvaszavarokra?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tanácsokat erre nem lehet adni. A terhesség alatt hol álomkórságban szenved a kismama, hol nem tud elaludni.

De meleg tej lefekvés előtt, ne TV-z előtte, ne olvass, hátha segít.

23 hetes kismama

2008. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem is az első pillanattól kezdve gyötör az álmatlanság! Azzal vigasztalnak, hogy ha majd megszületik, onnantól remekül tudnék újra aludni, ha hagyna a kisbabám:)

Én a halál unalmas könyv olvasására esküszöm:)

Kitartás, ezt is meg lehet szokni:)


Üdv: egy 20 hetes kismama

2008. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is nemrég ébredtem fel 11kor!! teljesen kifordultak az alvasi szokasaim (altalaban negyed nyolckor kelek).

minden attól fugg nalam, hogy mennyire tudok kényelmesen elhelyezkedni, aludni..


szopiparna, meleg tej lefekves elott, en is ezt a kettot hasznalom, bar oszinten szolva kb csak 50%os sikerrel (van, amikor fantasztikusan jol alszom, mint a bunda :))


ha van ra lehetoseged (ha dolgozol, akkor max hetvegenkent), hogy delutan, ebed utan, vagy negy-ot korul pihenj le. tudom, kicsit ovis modszer, de amikor sikerul osszehoznom a delutani szundit, akkor mindig nagyon jol alszok ejszaka is.

2008. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!



Nekem nem csak alvászavarom lett, hanem szorongásom is. Sok mindent kipróbáltam, a bogyók ( xanax, rivotril) nem ajánlatosak ( bár meg oszlanak a vélemények) a természetes szerek pl. teák pedig hosszabb távom ( kb. 4 hét) mire kifejtik a hatásukat és gyengébbek is.


Ha valakinek jobb ötlete én is nagyon kíváncsi lennék rá.


Én leginkább arra lennék kíváncsi azt a hormonok változása okozza és mennyi idő múlva múlik el?

2009. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!