Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Peteérés után 3 nappal krémes...

Peteérés után 3 nappal krémes folyas, mire utalhat babat jelenthet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 16:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Te meg aztán nagyon okos ember lehetsz, minek kell ideírnod???
2016. aug. 23. 17:18
 12/14 anonim ***** válasza:

Semmire vagy bármire utalhat.

Nekem amikor teherbe estem és nem jött meg akkor is ugyanolyan volt a folyás mint mikor megjött.

És most hogy benne vagyok a terhességben általában több a folyás, hol krémes, hol vizes de bőséges.


20+2 hkm

2016. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
Nézd. Igazuk van a többieknek. Én is sok dolgot megkerestem a google-ben. Ha megtermékenyültél, akkor 7-10 napig vándorol a megtermékenyitett petesejt le a méhedig (mert a spermával fentebb találkoznak, a petevezetőnél), ott jó esetben beágyazódik, ezt a legtöbb nő szintén nem érzi és már eltelt majdnem 2 hét, minden tünet nélkül. A beágyazódás után kezdi el termelni a szervezeted a hcg hormont, ezt mutatja ki a terhességi teszt, ha szerencséd van, már az első kimaradt menzesznél kimutatja a terhességet, de van akinél csak napok, 1 hét múlva, ha kevesebb a hcg. Tünet nagyjából a kimaradt menzesz után 2 héttel jelentkezhet, addig nincsen semmi, ami a terhességre utalna.
2016. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
4%
Alapvetően odáig még oke, hogy nem tudod, hogy működik ez az egesz. Bár tanítják iskolában, meg szerintem egy nő azért normál esetben tisztában kene hogy legyen a teste működésével. De tegyük fel, hogy te nem vagy. Nem baj, nem tudhat mindent az ember lánya (?????), de hogy ezek utan nem utana nézel a dolgoknak, hanem feljössz a GYIKre megkérdezni, hogy terhes vagy-e, az egesz egyszerűen vicc. Ezek után ne várj erre normális választ. Ne haragudj ezért, de ez már tenyleg botrányos
2016. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!